Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 02.08.2014, godz.9.30, LKJ, Wąwolnica inaczej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Teraz to już tylko drogi można zmieniać bo wszystkie miejsca wokół Lublina mamy praktycznie zjeżdżone. Tym razem jadę do Wąwolnicy taką dróżką. :-D
Będzie trochę fajnych ścieżek polnych i leśnych z przewagą szosy.
http://ridewithgps.com/routes/5456145
Pewnie bym się wybrał z Damianem na 2/3 sierpnia ale odprowadzam znajomych wyruszających na pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę 3 sierpnia więc tylko jeden dzień mam wolny.
Może ja bym się skusiła? Smile Ale to zależy o której byłby powrót, bo mam plany późnopopołudniowe. Jurku, planujesz jakieś dłuższe postoje po drodze? Na którą mniej więcej godzinę chciałbyś być z powrotem w Lublinie?
arta napisał(a):Może ja bym się skusiła? Smile Ale to zależy o której byłby powrót, bo mam plany późnopopołudniowe. Jurku, planujesz jakieś dłuższe postoje po drodze? Na którą mniej więcej godzinę chciałbyś być z powrotem w Lublinie?
Jakichś specjalnych planów postojowych nie mam. :-D Postoje dla odpoczynku i wzmocnienia sił (bazowałbym na tym co weźmiemy ze sobą + sklepy) Ewentualnie lody w Wąwolnicy :-P
Powrót planuję między 16 a 17. I jest to do zrealizowania przy śr. 16,5km/h + 2 godz. postojów.
Jadę! Big Grin
Jurek S napisał(a):Powrót planuję między 16 a 17.

Ok, to dam rade. Chciaz jak na razie zapowiada sie tak hm.... kameralnie :-P
Może i ja się wybiorę.
arta napisał(a):
Jurek S napisał(a):Powrót planuję między 16 a 17.

Ok, to dam rade. Chciaz jak na razie zapowiada sie tak hm.... kameralnie :-P
Taki kameralny wyjazd - dlaczego nie ;-) Ale mam sygnały, że parę osób się szykuje.
arta napisał(a):Ok, to dam rade. Chciaz jak na razie zapowiada sie tak hm.... kameralnie :-P
Na ustawki Jurka zawsze przyjeżdża więcej osób niż zapowiedziało się na forum, no chyba że tym razem będzie inaczej.
Witam


A o której start
ja bym wstępnie się pisał
ja bym się dołączył w Zemborzycach Tereszyńskich na 10.2 km
ja tez sie pisze Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7