Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.07.14 Jaworki koło Szczawnicy, godz. 8.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hejka. Jest plan na jutro, jutro jadę przez Krynicę do Krempnej. Na początku będzie troszkę terenu po słowackiej stronie, potem polskie asfalciki, mogą być jakieś górki. ? . Proszę o punktualne przybycie. Jacyś chętni?
Jest taka jedna osoba na forum, co może Ci polecić dobre miejsce na kąpiel w okolicach :-P
Jak żyć.....


Czekaj Radziu, jeszcze 2 tygodnie i odbiję piłeczkę, zapraszając na ustawkę..................
Radku, tylko pamiętaj o zdjęciach, bo ustawka będzie nie zaliczona :mrgreen: Czekamy jutro wieczorem :-)
Rado napisał(a):Jest plan na jutro, jutro jadę przez Krynicę do Krempnej
A czy tutaj przypadkiem nie będziecie nocować w Krempnej Arrow https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 3/Krempna#
Ale słuchajcie... gdybyście stwierdzili, że na ustawkę Radka jest za daleko i gdybyście nie zdążyli, to ja proponuję coś bliżej. Start jutro, tzn. 30 lipca o 9.30 z parkingu pod kościołem w Sułoszowej. Cel - pętelka po Ojcowskim Parku Narodowym. Aktualnie planuję być ja i moja Córcia :-). Będzie trochę terenu. Odjazd punktualnie. Zapraszamy :-)

radzik

Dzięki Radku, Aniu i Krzysiu za poranne kręcenie, tego mi było trzeba. Mam nadzieję, że ktoś tracka zgrywał. Dzięki za koło na podjazdach :!:

dla mnie trochę za szybko, miał być lajt a wyszło jak zawsze Cry

fotka

aa i zabrałem komuś mapkę, oddam jak wrócicie do lbn.
Ustawka oczywiscie się udała. Wpychanie rowerów na Obidzę bezcenne ? Potem już tylko asfalcik. W końcu udało się zatrzeć Roszpunkę ? Radzik, dzięki za izotoniki na trasie, wiesz co dobre ? Tracka nie ma, ale zdjęcia kiedyś będą...
Jak na razie to nie ma zdjęć, żeby ustawkę można było uznać :-) I nic nie pomoże mistyfikacja Kolegi Przemysława ze zdjęciami z Włoczęgi Północy 2 - już wczoraj to napisałem, ale wtedy odezwało się do mnie sumienie tymi oto słowami "usuń komentarz, nie psuj zabawy" :-P

radzik

damianie, pakuj szczoteczkę Arrow trafiasz do ancla :!:
Stron: 1 2