Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 15.08.2014, godz. 20.00, LKJ, Źródła Bystrzycy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
mariox napisał(a):O, dzięki za trasę. Z Córcią się w sobotę wybieram, tylko ciapągiem w jedną stronę.
Szkoda, że mnie nie będzie 15-go w Lublinie, chętnie bym się z Wami zabrał
Mariuszu, dobrze, że chociaż wirtualnie mogę się z Tobą spotkać :-P

mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Dojazd na miejsce planuję na 23.00.
45 km w 3 godz. :?:
(...)
Lepiej się przyjemnie rozczarować. :-D A po za tym będzie sporo terenu i raczej nie będziemy pędzili. Rozumiem, że Ty dojedziesz szosą? A cały urok nocnej jazdy to własnie jazda w terenie. :-P
Jurek S napisał(a):Rozumiem, że Ty dojedziesz szosą?
Oczywiście :mrgreen:
Jurek S napisał(a):A cały urok nocnej jazdy to własnie jazda w terenie. :-P
I tu się z Tobą nie zgodzę. Prawdziwy przyjemność z nocnej jazdy jest na równiutkim asfalcie.
Z nocną jazdą w terenie jest jak z ... seksem bez zabezpieczeń ;-) niby fajnie ale trzeba uważać :-P
mariobiker napisał(a):(...)
Jurek S napisał(a):A cały urok nocnej jazdy to własnie jazda w terenie. :-P
I tu się z Tobą nie zgodzę. Prawdziwy przyjemność z nocnej jazdy jest na równiutkim asfalcie.
Z nocną jazdą w terenie jest jak z ... seksem bez zabezpieczeń ;-) niby fajnie ale trzeba uważać :-P
Jeden woli... no dobra nie będę rozwijał tego tematu :-P
Radzik czy Ty czytasz to samo co ja Confusedhock: :?: Normalnie jazda bez trzymanki :-> .

radzik

:oops:
Myślałby kto, że Wy tacy święci ;-) Nie marudzić tylko przyjeżdżać nad źródełko
Zapisane w kalendarzu -będę!
No lubię takie nocne kręcenie
Niestety jak na ironię 15.08 jadę do Krakowa na dwa dni - więc miłej jazdy - ja nie dam rady z Wami pojechać ;-)
Wygląda na to, że od jutra powinno się rozpogodzić. Zastanawiam się nad wersją szosową bo teren może być ciekawy :-P
Stron: 1 2 3 4 5 6