Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 15.08.2014, godz. 20.00, LKJ, Źródła Bystrzycy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Jurek S napisał(a):Zastanawiam się nad wersją szosową bo teren może być ciekawy :-P
Delikatnie powiedziane ;-)
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):Zastanawiam się nad wersją szosową bo teren może być ciekawy :-P
Delikatnie powiedziane ;-)
No dobrze to pojedziemy szosą. A gdyby nagle naszła chęć na teren zawsze możemy od Zakrzówka wyskoczyć na szlak. Ale mam nadzieję, że ktoś się wybierze bo sam to się boje :-P

W wersji szosowej wyglądałoby to tak
DOJAZD
POWRÓT
Jakie tempo planujesz? Dobrze by było żeby nie był to wyścig nocny ;-)
Arturo1 napisał(a):Jakie tempo planujesz? Dobrze by było żeby nie był to wyścig nocny ;-)

odpowiedź masz, zdaje się, powyżej.
3h jazdy tam, 3h z powrotem. 45 km w jedną stronę.

EDIT: 46, a w wersji szosowej: 42/49. Wciąż łatwo policzyć Wink
Wersja szosowa dla mnie bardzo odpowiednia. Będę jechać od Prawiednik ul. Osmolicką. Do zobaczenia i spotkania na trasie, myślę że między Prawiednikami a zalewem . Pozdrawienia.
MindEx napisał(a):odpowiedź masz, zdaje się, powyżej.
3h jazdy tam, 3h z powrotem. 45 km w jedną stronę.

EDIT: 46, a w wersji szosowej: 42/49. Wciąż łatwo policzyć Wink
Takie tempo było planowane w wersji terenowej ;-)
Jeśli po szosie i nie będzie za szybko to razem z kumplem się piszemy.
Rzeczywiście wersja szosowa trochę zwiększy tempo, ale myślę, że nie więcej niż do 20km/h. (Żeby mnie znowu nie łapali za słówka :-P ) Pewnie zrobimy jeden postój gdzieś w okolicach Strzyżewic. A tak teraz przypomniałem sobie, że nie mam podświetlanego licznika :oops:
Szykowałem się na tą ciekawą ustawkę, ale widzę, że została zmieniona na 100% szosową, także odpuszczam ;-) .
Bez żartów! Szosą? Teren nocą to jest to! Pasuję. Szkoda bo zapowiadało się tak fajnie Undecided

radzik

ja też w takim razie pasuję Cry
Stron: 1 2 3 4 5 6