Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 25.09.-Masa Krytyczna - PL.Litewski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Ja niestety dość długo nadrabiałem zaległości w czytaniu forum, więc dopiero teraz się wypowiadam. Na zmiany dzisiejszej masy jest już niestety za późno, ale uważam, że na następnych masach należy zahaczyć o Zana (np Wileńska-Zana-Filaretów), od kilku lat jakby nie patrzeć jest to miejsce zakupowych wycieczek sporej części Lublinian (leclerc, media markt, komfort) tak więc zauważy nas tam trochę, być może zainteresowanych masą, osób. Co więcej (być może to oczywistość, ale warto o tym wspomnieć na wszelki wypadek) podczas przejazdu należy nadawać przez megafon w miarę często informacje reklamujące masę (np: "Masa krytyczna w każdy ostatni piątek miesiąca, godzina 18, plac litewski, wszyscy rowerzyści mile widziani" czy cokolwiek innego z datą,godziną i miejscem), po to aby potencjalni posiadacze rowerów przyglądający się nam z chodników i przystanków wiedzieli co to za peleton i że mogą do niego dołączyć już za miesiąc.
To tyle z moich przemyśleń :-)
Jak jechałem wczoraj MPK tak pomyślałem czy nie dało by rady plakatów z masy rozwiesić w autobusach mpk. Wiadomo kosztuje to , ale jak ruch społeczny może uda sie to załatwić za free?
mamut77 napisał(a):Zaworek, twoja "akcja" z plakatem na kierownicy nadal aktualna?

będe.

niech ktoś mi prześle na PW ostateczną trasę przejazdu, bo jak wchodzę na linka to mi nie działa. może być wypisane ulicami, nie musi byc mapka.
Z MPK będzie można rozmawiać w sprawie plakatów, kiedy Masa będzie zalegalizowana.
Czasem w autobusach widać ogłoszenia pro-human, jakichś fundacji czy hospicjum, ale rzadko. Raczej więc wszystko jest płatne.
Ja tam wierze w moc przekonywania , jak sie zbierze grupka i prezes by poszedł to czemu by nie? A z legalizacja to juz była mowa cięzka sprawa..
No ale rowerowylublin.org nie jest chyba nielegalny, prawda? nie jest to też strona komercyjna, więc może przez reklame forum możnaby rozreklamować mk.
Weźcie proszę znicze, zapalimy na Smorawińskiego, uczcimy og chwilą ciszy. Myślę, że koledzy powiedzą też kilka słów o Danielu przez megafon.
Wezmę petycje do podpisu w sprawie zmian w przepisach o ruchu drogowym, zrobię kilka sztuk więcej gdyby ktoś z Was chciałby pozbierać podpisy np. wśród znajomych lub na ścieżce w weekend.
Zapowiada się ładna pogoda, myślę, że będą tłumy! Smile
Jak ktoś chce kamizelkę to mam z 10 sztuk w cenie 3 zł szukać Benka od badzikow będę na masie dziś sorry za reklamę ale bądź widoczny na trasie ;-)
No i po masie :-P . Było świetnie, rekord pobity (około 146 osób) dziękuję wszystkim za kręcenie.

Mała uwaga do osoby z forum, która myślała, że zabłyśnie chamskim komentarzem za moimi plecami gdy powiedziałem, że idę liczyć ludzi. Nie wiem czy miało być to złośliwe czy nie, ale raczej wszystko wskazuje na to pierwsze. Nie wiem kto to dokładnie ale na 100% była to osoba z forum. Trochę nie fajnie...

Pozdrawiam
było ciekawie, dziękuje i pozdrawiam do zobaczenia na wspólnym rowerowaniu
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17