Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 25.09.-Masa Krytyczna - PL.Litewski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Było super!!! Tylko to skrzypienie w kierownicy doprowadzało mnie do szału :-P No skoro dziś było 150osób to może na wiosnę dopniemy do 200 :mrgreen:
Dzieki wszystkim za to ze znowu moglem byc na rekordowej masieWinkPozdrawiam i do nastepnegoWink
A dzisiejszy przejazd wyglądał tak:
http://infobot.pl/r/1rzU
Ludzi coraz więcej, oby tak dalej ;-)
Dzięki wszystkim i pozdrowienia
dla mnie rewelka :mrgreen: , bardzo dobra organizacja przy zabezpieczaniu skrzyzowań
dzięki za wspólny przejazd,
już nie moge doczekać się zdjęć :-D
146 Wink było super
Świetna masa. Juz dojeżdżając na Litwę za minutę osiemnasta czułem patrząc na ciżbę, że święci się coś interesującego. I tak było.
Ponadto miło po długim niewidzeniu znajomych twarzy móc je nagle widziec- Żwirki, Truskawki, Majkele, Wieśki, Patologie i inni niewymienieni a znani mi (jak i ja Wam) ;-) było bardzo miło widziec Wasze paszczęki :mrgreen:
A ile nas właściwie było? :-D Bo że więcej niż miesiąc temu to się domyślam...
Jeszcze na takiej masie nie byłem: Drużyna A, Alternatywy 4, Tarzan Boy, La Bouche, MacGyver, Bawimy się, Ona temu winna..., kto "kumaty", ten wie o co chodzi :lol: :lol: :lol:

Dzięki!!!

Ps: Marcin, na następny raz ja też biorę "fujarkę" i dorzucamy do repertuaru "Baywatch-a" ;-)
dzięki WSZYSTKIM za uczestnictwo :mrgreen:
i jeszcze większe dla tych co pomagali utrzymać całość tak jak należy.
Mam nadzieję,że było OK i "everybody is happy" :mrgreen:
Pozdrawiam
Mariusz
Dla mnie rewelacja przez duże ER :mrgreen: Świetna atmosfera! Cud, miód, malina!
Bardzo dobrze zorganizowany przejazd. Do tego wesołe "przygrywki" Marcina i wokale Barta ;-) Tak, tak ta masa krytyczna będzie niezapomniana :mrgreen: (jak pozostałe ;-) ) Dzięki wszystkim za wspólne "dydłanie".
Do następnego :!:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17