Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 25.09.-Masa Krytyczna - PL.Litewski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
fajnie bylo Smile zawitalem 1 szy raz
po masie oderwala sie grupka nad zalew Smile bylo ostro zwlaszcza pod koniec niewielki wyscig Smile
Zakonczylem na tamie ( brak czasu ) tak ze pozytywnie Smile
nooo po 2 miesięcznej przerwie znów masa ... i to jaka Big Grin ... więcej nas matka nie miała :mrgreen: , oby tak dalej 8-)
pawelm napisał(a):po masie oderwala sie grupka nad zalew Smile bylo ostro zwlaszcza pod koniec niewielki wyscig Smile
Hahahahaha!!!!!
Tradycji stała się zadość!!! Bardzo dobrze!!! Tak trzymać!!! :-D :-D :-D
Właśnie wróciłem z zalewu, było ciekawie bo trochę po terenie jeździliśmy w lesie tym bardziej ze ... (Rocco wie, dobrze ze Jurka nie było :-P)
Dzięki za wspólne kręcenie Pozdro
Nad zalew wybrało się sporo osób. Postanowiliśmy okrążyć zalew. Podzieliliśmy się na dwie grupy: jedna jechała szosą, druga przez las. Ja dołączyłem się do grupy "leśnej".

I refleksja : na 5 osób, tylko dwie miały pełne oświetlenie. 2 osoby jechały bez przedniej lampki, a jedna osoba CAŁKOWICIE BEZ OŚWIETLENIA :!: .
Sorry, ale to szczyt głupoty pchać się w nocy bez jakichkolwiek światełek do lasu. Ja drogę widziałem dobrze, ale inni bez przednich świateł jechali niemal "na kolo" za osobą z przednim światłem, żeby widzieć cokolwiek. Jest to niebezpiecznie, tym bardziej, że tempo w lesie było szybkie.

ŚWIATŁA ŚWIATŁA :!: :!:
Foty z wrześniowej MK są już w galerii .
Zapraszam
Sylwek
Rekordowo, było na prawdę fajnie... pozdrawiam i czekam na zdjęcia.
No dzięki za maseSmile Super moja pierwsza ale warto byloBig Grin Potem nocny objazd zalewu , Szosowcy dali mocne tempoBig Grin Całkowity dystans dzisiejszego dnia mi wybil 100 km Smile A spiewy byly niesamowite;d
Było super, to moja pierwsza masa ale nie żałuję naprawdę było warto. Mam nadzieję że za miesiąc też pojadę razem z wami. :mrgreen: :-)
A uwaga Patkosa jest trafna mimo wszystko duzo osób bylo bez świateł!!!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17