Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 25.09.-Masa Krytyczna - PL.Litewski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
michal wolny napisał(a):Sprawdzałem "Dziennik Wschodni"- nic nie ma na ich stronie, w żadnym dziale.
Dopiero dzisiaj (znaczy wczoraj, bo już jest poniedziałek :-> ) coś koło południa udało mi się - wreszcie skutecznie :evil: ! - przepchać zdjęcia przez ich e-maila. I to przez ten ich nieszczęsny alarm24, czy jak to się nazywa. Nie wiem, co jest grane, ale cokolwiek wysłać do nich na inny mail, zostawało zwrócone wraz z długaśnym komunikatem o błędzie.
Za to w dziale "zdjęcia internautów" mamy nagle na początku galerii fotki z poprzedniej Masy Confusedhock: ...

michal wolny napisał(a):Uważam, że promocja masy w "oficjalnych" mediach to nasza pięta achillesowa, a dziennikarz to z zasady dość leniwa persona, której trzeba ładnie podaną informację (komunikat prasowy) podetknąć pod nos Smile i to najlepiej wszystkim miejskim dziennikarzom, ponieważ tylko część z nich ten temat zainteresuje.
Moim zdaniem rekordowa Masa na ulicach Lublina to spokojnie news na pierwszą stronę każdej lokalnej gazety, szkoda, że tego nie wykorzystaliśmy...
Że leniwa persona to się zgadza. Raczej bym nie liczył na to, żeby któryś wsiadł na rower i ganiał Masę z aparatem, mikrofonem (i kamerą w zębach). A samochodem sobie tego nie wyobrażam... W związku z tym wydaje mi się, że ładnych parę dni wcześniej trzeba zacząć takie komunikaty wysyłać do nich wraz z - co ważne - trasą przejazdu. Tak żeby mieli czas wszystko trzy razy obgadać na planówkach i wymyślić, gdzie sobie stanąć, żeby widok był ładny. I w ogóle zastanowić się, czy ich to interesuje.

W ogóle z tym zainteresowaniem jest coś nie ten tego, bo Dziennik Wschodni poprzednim razem puścił materiał o MK chyba tylko dlatego, że ktoś tam nie chciał być w tyle za MMLublin. Kurier olał totalnie sprawę - a też wysyłałem.

W MMLublin też jest względnie przyjazny klimat - chcą więcej, zatem co miesiąc będę was ganiał po mieście :mrgreen: . Do tego materiał chyba znów pójdzie do druku. Jakiś początek, wraz z Radio Lublin, zawsze to jest.

Aleksander W napisał(a):Myślę tu przede wszystkim o MPK, w piątek kilka razy zwalnialiśmy, żeby wypuścić autobusy/trolejbusy i myślę że trzeba to robić jak najczęściej, również umożliwiając im wyprzedzenie Masy.
I jest czymś, co będzie dobrze wyglądało w prasie. Co by nie było, że banda ekoterrorystów wybrała się na miasto powkurzać dla zabawy (gdzieś widziałem taki zarzut).

Jeszcze tak a propos kamizelek i porządkowych; wydaje mi się, że porządkowi powinni mocno wyróżniać się z w tłumie, choćby po to, żeby impreza wyglądała - że tak powiem - profesjonalnie. Jeżeli zbyt dużo osób będzie poza nimi w kamizelkach jakoś to się wszystko rozmyje, więc może trzeba pomyśleć nad jakimś oznaczeniem porządkowych.
mamut77 napisał(a):Jeszcze tak a propos kamizelek i porządkowych; wydaje mi się, że porządkowi powinni mocno wyróżniać się z w tłumie, choćby po to, żeby impreza wyglądała - że tak powiem - profesjonalnie. Jeżeli zbyt dużo osób będzie poza nimi w kamizelkach jakoś to się wszystko rozmyje, więc może trzeba pomyśleć nad jakimś oznaczeniem porządkowych.

Dobry pomysł. Allegro oferuje coś takiego:

http://allegro.pl/item747381560_kamizelk...10_zl.html

Kamizelka z dowolnym nadrukiem, 12 zł/szt.
Hehe jak administrator (czyt. KermitOZ) wróci to wywali połowę postów z tego wątku, no ale cóż nie ma co się dziwić.

W końcu na temat o mediach, koszulkach i idei MK jest inny temat założony:
http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... c&start=50

Ewentualnie przeniesie jak mu się zechce :-)
To ja jeszcze dorzucę swoje trzy grosze. :-D . Niestety nie mogłem być na masie bo doleczałem przeziębienie, żeby być w jako takiej formie na "Pożegnanie Lata". Ale z rozmów, opisów, różnych relacji wynika, że wyszła Wam super, dobrze zorganizowana impreza. I chociaż z założenia jest to dzieło spontaniczne to przecież bez takiego zaangażowania Mariusza i "pomocników" (akcja reklamowa) miałaby pewnie inny wymiar. Piszę o tym bo myślę, że warto żeby taka osoba nadzorująca była i Mariusz do tego doskonale się nadaje.
No to do następnej MK.
Jutro do drukuje plakatów i ulotek. Jakoś sie zgadamy na rozpowszechnienie tego przed kolejna masa;d
Michał jak byś miał zapodał w dobrej jakości plik z plakatami był bym wdzięczny, porozwieszał bym w szkole. Co do ulotek też się piszę na reklamowanie przed masą.
gdyby byly jakies klopoty to znajomy zaoferowal ze moze nam podrukowac ulotki i plakaty za darmo.
Mam tylko to co na forum...;/ Na uczelniach trzeba sie wkleić z plakatami
BTW. Ulotki szykuje koło 100 sztuk plakatów ile dam rady tyle zrobie. 2 wersje
Ok mam gotowych 200 ulotek i 80 plakatów. Jak by to zrobic w formie ulotki tj 4 na jednym arkuszu było by super
http://mk.dashnet.pl/kserokracja/plakat_02.pdf
Może trochę odbiegne od tematu ale wracajac... Byłem na MK po raz pierwszy... nie wiedzialem co dokladnie bedzie sie tam dzialo... jednak szybko przekonalem sie co do MK. Bardzo mila atmosfera i mili ludzie...Mozna poznac duzo cyklistow... Jesli potrzebna by była pomoc w nastepnych miesiacach to mozecie na Mnie liczyc...

Druga sprawa to naglosnienie... fak faktem w niektorych miejscach bylo glosno... ale pozniej wszystko ucichlo... trzeba to naglasniac co nie jest latwe... pobilismy rekord i jestesmy na dobrej drodze zeby pobic go w nastepnym miesiacu czego Wam i sobie zycze... do zobaczenia za miesiacWink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17