Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 25.09.-Masa Krytyczna - PL.Litewski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Przeczytałem wątek o wrześniowej masie i dziękuję wszystkim, którzy się przyczynili do tego, że była ona rekordowa Smile Gratulacje dla tych, którzy przyczynili się do jej przygotowania i zabezpieczenia (wiadomo - ważna rzecz Wink) i dla tych, którzy po prostu na nią przyjechali i wzięli udział w przejeździe przez miasto Smile Niestety nie mogłem być z Wami, ale za miesiąc to nadrobię Smile

Obejrzałem też fotki i jutro większość z nich pewnie wykasuję, bo niestety ciężko się to ogląda (z wyjątkiem galerii Mindexa - tak powinny wyglądać fotki na naszej galerii).

Co do pomysłów na masę to pojawiło się ich wiele w tym wątku, nie będę ich już nigdzie przenosił, bo trochę dużo z tym roboty i teraz to zresztą już i tak bez sensu. Ale na przyszłość: piszcie te rzeczy w wątku o pomysłach na masę. Ja to wszystko postaram się jakoś zebrać i wrzucić jakieś podsumowanie tego, co możemy jeszcze zrobić, żeby było lepiej Big Grin

I na koniec: Za miesiąc jak zobaczę kogoś na litewskim bez świateł to najpierw zdrowo opieprzę a później wyproszę. Jesteśmy grupą rowerzystów i nawet jeśli masa formalnie jest nielegalna i samoorganizująca się to i tak nie powinniśmy wpuszczać do naszego środowiska nieodpowiedzialnych gówniarzy, którzy leją na przepisy i oczerniają wizerunek rowerzystów. Kto nie będzie miał lampek ten nie pojedzie i żadne! tłumaczenia nie pomogą!

pOZBig Grinrower
Grzesiek
KermitOZ napisał(a):I na koniec: Za miesiąc jak zobaczę kogoś na litewskim bez świateł to najpierw zdrowo opieprzę a później wyproszę.

AAAAAAAAA HAHAHAHAHA Big Grin Dobre sobie, niektórzy to mają fantazję Big Grin
KermitOZ napisał(a):Obejrzałem też fotki i jutro większość z nich pewnie wykasuję, bo niestety ciężko się to ogląda (z wyjątkiem galerii Mindexa - tak powinny wyglądać fotki na naszej galerii).
PrażonyRabarbar, to chyba do nas :mrgreen: . Od razu poczułem, że nasz ADMINISTRATOR wrócił :lol: .
No sorki chłopaki, ale dobra galeria to taka, gdzie każde zdjęcie jest świeże, a tutaj aż męczy po raz kolejny to samo ujęcie tego samego. Ale będzie dobrze Wink
wracajac do promocji masy,to kiedy sie umawiamy na roznoszenie ulotek ? ;p


(sory za pismo ale mam mala awarie klawiatury do odwolania)

pzdr
mamut77 napisał(a):KermitOZ napisał/a:
Obejrzałem też fotki i jutro większość z nich pewnie wykasuję, bo niestety ciężko się to ogląda (z wyjątkiem galerii Mindexa - tak powinny wyglądać fotki na naszej galerii).

PrażonyRabarbar, to chyba do nas :mrgreen: . Od razu poczułem, że nasz ADMINISTRATOR wrócił :lol: .

To ja już wole sam wykastrować cześć fotek z mojej galerii Cry
Już chyba po raz 3 albo 4 to robię.
Ale doskonale rozumiem Grześka.
Ja jak sam oglądam inne galerie, to niestety jest to męczące przeglądać te same foty tylko w innych ujęciach.

Pozdrawiam
Sylwek
a ja jako pierwszy potwierdzam obecność na następnej MK - mam wolne w pracy więc powinienem się pojawić
musisz tylko wykombinować zamontowanie większego banneru promocyjnego z oświetleniem na kierownicy Twojej super maszyny.. ;-)
Ostatnio na MK Twoja kierownica i plakat były pierwszym żródłem informacji dla ciekawskich kierowców - tylko coś czytanie jakoś kiepsko im szło :-P choć widziałam, że bardzo się starali :mrgreen:
spoko, coś sie wymyśli. w tym miesiącu mam więcej czasu to zrobie poprawki
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17