Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 25.09.-Masa Krytyczna - PL.Litewski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
prośba do Mariusza: jeśli będziesz układał trasę, weź pod uwagę ul. Smorawińskiego, od 2 lat we wrześniu tamtędy jeździmy.
25 września wypada 3. rocznica śmierci naszego dobrego znajomego, Daniela, który właśnie na Smorawińskiego został potrącony przez TIRowca. miejsce jest znane, prośba wielka do uczestników Masy - weźcie choć mały znicz, zatrzymamy się tam na chwilę uczcimy Daniela minutą ciszy.
a Masa od lat w Lublinie, w ostatni piątek, o 18tej, nie ma sensu i potrzeby tego zmieniać.
czy ktoś przygotowuje plakat, rozwiesi go na ulicach, po sklepach rowerowych i w necie?
wiem, że są plakaty na Tekturze.

i na koniec, zupełnie przy okazji Smile zapraszam na TOUR DE LUBLIN - przejazd rowerowy z okazji Dnia bez Samochodu. 22 września, wtorek, godz. 14.00 pl. Litewski
meta o godz. 15.oo pod halą Globus
dziękuje bardzo za wszystkie cenne wskazówki i uwagi :mrgreen:
podsumowując : spotykamy się na PL.Litewskim,w Piątek - 25.09. - godz.18.00
co do prośby Michała : trasa będzie przebiegała przez ul.Smorawińskiego i też jestem za /przepraszam jeśli powtrzam z wcześniejszego wpisu/ : kto chce i może niech zabierze światełko ze sobą dla Daniela ...
dla tych, którzy chcą pojechać w Masie :
światło - OBOWIĄZKOWO !!!!!!
jeśli ktoś ma to kamizelka odblaskowa mile widziana też :mrgreen: i jakiś chełm na główkę :mrgreen: /jeśli ktoś ma /
trasę zapodam najpóźniej do środy ,a może będzie niespodzianka :mrgreen:
Pozdrawiam
Mariusz
nie to żebym się wybijał - zwykły szarak z szarego końca jestem, ale może coś takiego:
http://www.bikemap.net/route/319448

Ogólnie jeździmy tam gdzie ludzie w piątkowe popołudnie. Nie ma co unikać arterii - o to chodzi żeby się pokazać. Przydały by się radia żeby "PILOCI " trzymali całość razem zwalniając początek(no przecież nie poganiając tyłu). Prędkość przejazdu 15 km - nie to nie za mało na masę :-P
hm.. a myśleliście coś o zaproszeniu do udziału przedstawicieli MO(w sensie Panów Policjantów)? Przy tej ilości uczestników wydaje mi się to coraz bardziej sensowne..
Arkus napisał(a):nie to żebym się wybijał - zwykły szarak z szarego końca jestem, ale może coś takiego:
http://www.bikemap.net/route/319448

(...) :-P

Na ostatniej masie, która trwała ok. 1,5godz. niektórzy już pytali czy daleko jeszcze do końca. Powyższa trasa, uwzględniając światła to przynajmniej 1 godzina 40min. Dla mnie optymalny czas to jedna godzina z tolerancją 15 min. Ale to tylko sugestia :->
Popieram Jurek S. Trasa troszkę przydługa. Liczmy się z tym że nie wszyscy nasi uczestnicy masy są ludźmi którzy spędzają dużo czasu w siodle i mają już cztery litery przyzwyczajone do siodełka. Masa była zawsze w ostatni piątek o 18.00 na litewskim, więc nie ma co zmieniać ani czasu ani miejsca.
http://www.bikemap.net/route/319448
może takie coś, Smorawińskiego nabija ale tam dobrze się jedzie
można trochę uciąć i z Zana zrezygnować ale tam przyjemniej będzie i gapiów więcej niż na pustej głębokiej
Arkus, Twoje trasy są o kilka km za długie, co z tego że na Smorawińskiego dobrze się jedzie skoro ten odcinek jest niewielki

poza tym nie wiem w jaki sposób stworzyłeś ten zjazd z wiaduktu bo to co jest widoczne na mapie jednej i drugiej trasy jest zjazdem jest jak się jedzie od strony Racławickich a nie z czechowa
wiem wiem znaczniki na bikemapie mi przeskakują i nie chcą właściwym zjazdem wytyczyć
ogólnie była prośba żeby gdzieś tamtędy pojechać i dlatego

PS. po której stronie ulicy jest krzyż - sorry ale nie wiem a w sumie to ważne żeby w odpowiednim kierunku jechać

PS. ciepłe ubrania też się przydadzą ;p
moznaby obciac troche z poczatku, czyli ruszamy jak jest, 3 maja, a potem prusa, jaczewskiego i dalej jak leci, noi ten zjazd z mostu- mozemy jechac dalej w lewo popieluszki i leszczynskiego do lubomelskiej i dalej jak jest
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17