Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 25.09.-Masa Krytyczna - PL.Litewski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Seb - wezmę megafon w piątek. Będziesz używał? :-)
Rozwiesiliśmy dzisiaj w centrum trochę tych dużych plakatów LublinRowerem.pl z informacją o Masie, mam nadzieję, że ktoś je zauważy.
A policja, tak uważam, im mniej wie, tym lepiej Smile
Najważniejsze byśmy docierali z informacją do potencjalnie zainteresowanych Masą osób.
Wiem, że dzisiaj i jutro w Radio Lublin o 15.45 idzie info o piątkowej Masie. (program "Wróbla")
michal wolny - popieram w 100%. jak ktos jezdzil pare lat temu na masy z policja to wie co sie dzialo, z reszta michal rowniez o tym wspomnial.mam nadzieje,ze zagajenie tematu przez seb'a nie przepelni panow policjantow checia "odwiedzenia" nas w piatek.mysle ze jest na forum pare osob, ktore pamietaja jacy mili potrafia byc dla rowerzystow panowie ubrani na niebiesko.

jak juz mowilem,podpisuje sie pod stanowiskiem michala.masa powinna byc "spontaniczna" i "niezorganizowana".oczywiscie nie wolno popadac w skrajnosci i nalezy przestrzegac zasad ruchu itd. itp., ale masa pod eskorta, na sygnale, z ingerencja w nasze plany nie ma jak dla mnie nic wspolnego z masa krytyczna.
tyle z mojej strony.pozdrawiam

p.s.- i zeby nie bylo niejasnosci- nie ma mam nic do seb'a Wink chodzi mi jedynie o mala obawe ze sobie o nas "przypomna"(jakby nie wiedzieli ze co miesiac jezdzimyTongue).bardzo dobrze ze jest ktos taki i tym sie zaintersowal.
Hehe megafonu jeszcze nie używałem, ale...
Michał jak trzeba będzie to będę używał, co prawda nie do darcia się na cały Lublin, że jest MK ale w razie czego zawsze można kogoś op......ć przez megafon jak się będzie źle zachowywał :-)

Jutro będę myślał co dalej, dziś już mam wolne od obowiązków :-)

Muszę przyznać, że fajnie tak organizować taki zbiorowy wypad rowerami :-D
Pozdro Seb
Co do ustawki promującej MK proponuję jutro na ścieżce koło grafa o 16.30. Każdy niech w miarę możliwości wydrukuje po kilka egzemplarzy ulotek o mk i będziemy jechać w stronę zalewu. O tej godzinie jest sporo rowerzystów.

Co powiecie na moją propozycję?

Pozdrawiam
jesli wyrobie sie z egzaminem to chetnie przyjade wam pomoc.tylko trzeba bedzie gdzies na wysokosci muzycznej wyskoczyc do ksero, bo nie zdaze zajac sie drukowaniem dzis ani jutro.
Też chętnie się jutro pokażę. I u mnie też będzie kłopot z wydrukiem, bo tusz mi się skończył. Wszystko poszło na plakaty :-)
Jak macie konto na NK to wstawiajcie info na śledzia ja już puściłem informację w obieg :mrgreen: (Przynajmniej raz się do czegoś przyda ten śledź)
Pogromca z Lbn napisał(a):Ostatnio mimo eskorty policji (czyli wczoraj) i tak był nie miły incydent, mianowicie samochód przejeżdżając koło kolumny trąbił bez żadnego powodu. Policja 0 reakcji, a szkoda...
A na innych forach katowali temat, jaka to durnota, taki przejazd. Jakie zagrożenie, jak to nie potrafiliście się zachować w kolumnie, że policja nie reagowała na wasze wybryki i inne takie. Wczoraj i dziś przeglądałem trochę na lubelskie fora, tak żeby zorientować się, co nie-rowerowi wiedzą i siedzą o MK, tak żeby nie było potem głupot w MMLublin, czy gdzie tam jeszcze uda się to wszystko wepchnąć. I albo nie wiedzą nic, albo z miejsca zieją nienawiścią.
W związku z tym, że antyrowerowych bluzgów ani myślę dołączać do zdjęć, zrobię tak, że wybiorę jakieś posty stąd z wrażeniami po Masie i dołączę do materiału. No chyba, że ktoś się sprzeciwia...

Druga sprawa; czy ktoś, kto będzie robił zdjęcia (Seb np, o ile da radę z tym megafonem w ręce robić jeszcze zdjęcia :-> ) miałby je potem ochotę przekazać do publikacji? Tak w ramach promocji i w ogóle (oczywiście własne nazwisko zobaczy pod tymi zdjęciami). W końcu rower i plakat Zaworka są chyba warte przedstawienia ich szerszej publiczności z bliska :-) .

Seb napisał(a):W KWP nie wiedzieli w ogóle, że są takie imprezy albo po prostu nie wiedzieli, że są w Lublinie :-D
Czyli jednak można nie zauważyć stada rowerzystów w każdy ostatni piątek miesiąca sunących przez miasto Confusedhock: .

Jak z trasą przejazdu? Jest już jakaś pewna? Przydałaby mi się, żebym mógł w czwartek sprawdzić warunki na szlaku. Tak co by potem się nie rypnąć i jeszcze jakieś sensowne miejsca wybrać sobie do robienia z siebie widowiska z aparatem ;-) .
Nie mamut77, wątpię abym dął radę opanować rower, megafon i aparat jednocześnie hehe ale na pewno śmiesznie by to wyglądało :lol:

Aparat wezmę i zdjęć postaram się porobić trochę ale na samej trasie to ja nie wiem czy dam radę to ogarnąć naraz :-) Zdjęcia wiadomo mogę przekazać na jakąś publikację ale wiecie prawa autorskie są i należy ich przestrzegać.

Wariant trasy będzie prawdopodobnie ten drugi i ten trzeba będzie brać pod uwagę, troszkę dłuższy ale czasowo chyba się wyrobimy.

Oj na temat Policji to się nie wypowiem, bo dziś to naprawdę był dla mnie szok, że nie wiedzieli nic o MK w piątek ;-)
Być może warto zostawić ten problem bez komentarza na razie :mrgreen:

P.S. Coś Mariusz się nie wypowiada na temat trasy a szkoda...

P.S.2
Dobra jeszcze jedno mi przyszło do głowy.
Trzeba około 5-7 osób, które będą miały kamizelki odblaskowe (ja będę miał na pewno) i będą kontrolować przejazd MK...
Powiedzmy dwie osoby z przodu będą prowadziły MK, trzy będą kontrolowały środek, a dwie koniec MK, bez tego ani rusz nie będzie żadnej kontroli nad oszołomami ;-)
Kamizelkę będę miał na 100 %
Ja też mogę mieć kamizelkę ale tak na 99%, jeśli ojciec nigdzie nie wyjedzie to wezmę z samochodu
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17