Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Kobieca strava :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałabym zaprosić wszystkie Panie do grupy lubelskiej na Stravie: http://www.strava.com/clubs/lublin W tym momencie grupa ta jest opanowana przez mężczyzn, szukam wsparcia! ;-)
garguska napisał(a):W tym momencie grupa ta jest opanowana przez mężczyzn

To ja się piszę :roll:
Początkowo myślałem, że chodzi o jakąś dietę XD ciekawa aplikacja, potestuję Smile
DemogorgoN napisał(a):Początkowo myślałem, że chodzi o jakąś dietę XD ciekawa aplikacja, potestuję Smile

Nie testuj, bo zaraz będziesz sprzedawał ten licznik co go właśnie zamontowałeś. Lepiej zacznij jeździć :-P , to świetnie przewietrza umysł w realu i w przenośni.
Doomy napisał(a):
DemogorgoN napisał(a):Początkowo myślałem, że chodzi o jakąś dietę XD ciekawa aplikacja, potestuję Smile

Nie testuj, bo zaraz będziesz sprzedawał ten licznik co go właśnie zamontowałeś. Lepiej zacznij jeździć :-P , to świetnie przewietrza umysł w realu i w przenośni.

Nie sprzedam Tongue za fajny jest a żadna aplikacja nie policzy mi kadencji Smile zresztą średnio ostatnio lubię z telefonem jeździć bo ciągle się odblokowuje w trakcie jazdy :/
DemogorgoN napisał(a):a żadna aplikacja nie policzy mi kadencji Smile

I tu się mylisz, a jak wejdziesz w system ANT+ to nawet kilka urządzeń naraz będzie mogło odbierać, analizować i przetwarzać sygnały z twojej aktywności.
Ale ja mówię o aplikacji na smarKfona Smile nie słyszałem o takiej Tongue
DemogorgoN napisał(a):Ale ja mówię o aplikacji na smarKfona Smile nie słyszałem o takiej Tongue

Wpisz w google play frazę "bike computer" - pomogło? a jak masz telefon na windzie lub iphona to w wyszukiwarkach odpowiednich sklepów.
IPBike na androida to potrafi, po ant+. Selfloops też.
Ciekawa rzecz, muszę ją wypróbować :-D Akurat na ostatnią jazdę w tym sezonie :->