Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rowerzysta zastrzelił psa z wiatrówki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724, ... #LokLubTxt

I teraz wielkie oburzenie i chcą mu dwa lata w pace wkleić. A właścicielom tych burków oczywiście nikt nic nie zrobi, no bo niby za co, nie? Szacun dla gościa, a większy byłby jakby jeszcze zastrzelił właściciela.
KermitOZ napisał(a):Szacun dla gościa
+1
Może gdyby każdy wałęsający się kundel dostawał między oczy skończyłby się problem bezpańskich psów.
Oj tam oj tam, ja uważam, że takie kundle potrafią świetnie zmotywować do zwiększenia średniej prędkości z trasy. :-P
slonko_k napisał(a):Oj tam oj tam, ja uważam, że takie kundle potrafią świetnie zmotywować do zwiększenia średniej prędkości z trasy. :-P
Nie każdy ma ochotę na taka motywację, mnie wczoraj dwa razy motywowały chociaż o to nie prosiłem. Luźno biegające psy po wsi to niestety norma jak picie browaru pod sklepem. Ciekaw jestem jaki zapadnie wyrok i czy sąd ukarze właściciela.
trochę mnie przerażacie Confusedhock: ... nie bronię właściciela psa, mnie tez kilka razy kundle bure rożnej wielkości pogoniły, ale są inne sposoby na odczepienie od siebie takiego ogona, gaz, latarka z paralizatorem ...

a myślałam, że to ja mam radykalne poglądy .... :roll:
Za psa odpowiada właściciel i jeszcze jemu z soli w cztery litery się należy.
Sąd nie ukaże właściciela bo obecnie sprawa toczy się w innym kierunku Smile
Ukaże to może wizerunek w mediach po prawomocnym skazaniu. Jeśli w ogóle ukarze.
Może był to własciciel chińskiej knajpy.Było zamówienie to strzelił...
Ten koleś powinien ponieść konsekwencje. 2 lata więzienia minimum. To wszystko co prawnie można mu zrobić ale ja osobiście to bym go tłukł aż by zrobił się cały siny.
Stron: 1 2 3