Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Urodziny Jurka S
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Pragnę Ci życzyć z okazji Twojego święta jak najmniej w życiu trosk, przychylności losu, sprzyjających tras, które dają dużo satysfakcji, radości z najmniejszych przyjemności, oraz dużo zdrowia na realizację swoich marzeń :mrgreen:
Dużo zdrowia Jurq,pomyślności wszelakich na co dzień i wielu wspaniałych wypraw rowerowych przez następne pięćdziesiąt lat :-D .
Teraz to pisałem naprawdę ja,JuraS ;-) .
Ja również życzę wspaniałych wypraw,dużo radości ,pomyślności oraz zdrówka :-)
Wszystkiego najlepszego Jurek :lol:
Sto lat Jurku !! (na rowerze) :lol:
Jurek, 100 lat w zdrowiu i w dobrym humorze ;-) :-)!
Sto lat na rowerze! Zeby zdrowie pozwalalo na pokonywanie kolejnych setek (tysiecy?) Smile kilometrow, zwiedzanie kolejnych zakatkow Lubelszczyzny i Polski. No i w koncu nieslabnacego zapalu organizatorskiego! Smile
Wszystkiego najlepszego! Obyś zawsze mógł powiedzieć 'jestem szczęśliwym czlowiekiem'. Niech zdrówko Ci dopisuje, a czas pozwala na realizowanie turystycznych planów i marzeń ;-)

100 lat Jurku :-)
Najlepszego Jureczku !!! :mrgreen:
Jurek - przede wszystkim zdrowia i jeszcze raz zdrowia - jeśli je mamy to ze wszystkim innym jesteśmy sobie w stanie poradzić. Dzięki za wszystkie minione i przyszłe ustawki!
Stron: 1 2 3 4