Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 14.09.2014,godz. 10.00, LKJ, 3 w 1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
No cóż, życie toczy się dalej chociaż nic już nie będzie takie po Jastrzbiej Zdebrz :-P Przynajmniej przez jakiś czas.
Jak już sygnalizowałem w innym miejscu proponuję takie 3 w 1 :mrgreen: , tzn. Piotrkowska Góra, Kamienna Góra, Boży Dar. Dużo fajnego terenu i ciekawych widoków.
http://ridewithgps.com/routes/5864861
Prawdopodobnie zmienię kierunek jazdy jako, że lepsze będą zjazdy. :-D
Kusi mnie, o ile tępo nie będzie kosmiczne to się jak najbardziej stawię. :->
Mnie też kusi, ale za nic nie wiem gdzie jest żeglarska :-P
bartekowy napisał(a):Kusi mnie, o ile tępo nie będzie kosmiczne to się jak najbardziej stawię. :->
Bartek, Ty się nie martw "tępem" ;-) tylko tym, że to będzie teren. Przecież unikasz terenu :-P

E-ness napisał(a):Mnie też kusi, ale za nic nie wiem gdzie jest żeglarska :-P
A po co Ci Żeglarska? :-D Ustawka jest przy LKJ, tak jak w temacie. A dalej to ja już poprowadzę :-P
Jeśli się nie mylę i wiem, w które miejsce chce pojechać Jurek, to naprawdę warto :-) chociaż jeszcze bardziej warto w październiku, jak już liście się przebarwią i będzie kolorowo :-)
Jurek S napisał(a):A po co Ci Żeglarska? :-D Ustawka jest przy LKJ, tak jak w temacie. A dalej to ja już poprowadzę :-P
Co i tak nie zmienia faktu, że nie wiem gdzie to jest :-D Zresztą i tak chyba transport będę musiał sobie załatwić bo wliczając dojazd i powrót pewnie trochę wyjdzie...ajj takich dystansów jeszcze nie dam rady.
E-ness napisał(a):
Jurek S napisał(a):A po co Ci Żeglarska? :-D Ustawka jest przy LKJ, tak jak w temacie. A dalej to ja już poprowadzę :-P
Co i tak nie zmienia faktu, że nie wiem gdzie to jest :-D Zresztą i tak chyba transport będę musiał sobie załatwić bo wliczając dojazd i powrót pewnie trochę wyjdzie...ajj takich dystansów jeszcze nie dam rady.
Prezes już coś pisał na ten temat ;-) Ja mam więcej cierpliwości i poczekam co napiszesz jak zrobię ustawkę pod Twoim domem :-P
Jurek S napisał(a):Prezes już coś pisał na ten temat ;-) Ja mam więcej cierpliwości i poczekam co napiszesz jak zrobię ustawkę pod Twoim domem :-P

Może być :-P
E-ness napisał(a):
Jurek S napisał(a):Prezes już coś pisał na ten temat ;-) Ja mam więcej cierpliwości i poczekam co napiszesz jak zrobię ustawkę pod Twoim domem :-P

Może być :-P
Jeszcze nie zrobiłem ustawki pod twoim domem więc jeszcze trochę poczekaj. :-D
Jurek S napisał(a):Bartek, Ty się nie martw "tępem" ;-) tylko tym, że to będzie teren. Przecież unikasz terenu :-P
Nie unikam terenu, błędne stwierdzenie, ja jedynie panicznie unikam błota. :mrgreen:
Masz też rację, tempo a nie tępo, mój błąd. :oops:
E-ness napisał(a):Co i tak nie zmienia faktu, że nie wiem gdzie to jest :-D Zresztą i tak chyba transport będę musiał sobie załatwić bo wliczając dojazd i powrót pewnie trochę wyjdzie...ajj takich dystansów jeszcze nie dam rady.
Jeśli ja daję radę dojeżdżać po 25 - 30 km na starym rowerze z Decathlonu to Ty możesz dojechać 18 z Dys na JP II, (jeśli nic nie pomyliłem :lol: ). Kiedyś musi być ten pierwszy raz ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8