Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Cześć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
A więc tak... mam na imię Paweł i przyznam się że od już dawna "podglądam' Wink forum RL, zawsze jakoś tak brakowało czasu (odwagi Big Grin ) aby się wkręcić w towarzystwo Smile ale jak to ponoć ktoś powiedział co się odwlecze to... no i stało się. Smile

Do zobaczenia na 2kółkach. Pozdro. 4all Smile
Witaj Paweł :-D Czekamy na Ciebie na ustawkach :mrgreen:
Cześć Paweł :-D
Hejka :-D
Witaj Pawle. A jakie ustawki najbardziej podglądałeś? :-P
Chodzi mi oczywiście czy to była szosa, czy bardziej teren; sport czy rekreacja?
Cześć Paweł, do zobaczenia na ustawce.
Jurek S napisał(a):Witaj Pawle. A jakie ustawki najbardziej podglądałeś? :-P
Chodzi mi oczywiście czy to była szosa, czy bardziej teren; sport czy rekreacja?

Jurku bardziej ciekawe są dla mnie te terenowe (niekoniecznie rekreacyjne :mrgreen: ) cytując klasyka RL "asfalcikiem to samochodzikiem..." ;-)
Pavlo napisał(a):Jurku bardziej ciekawe są dla mnie te terenowe (niekoniecznie rekreacyjne ) cytując klasyka RL "asfalcikiem to samochodzikiem..."

No to już sobie pojeździłam z nowym kolegą Cry ;-)
Pavlo napisał(a):bardziej ciekawe są dla mnie te terenowe (niekoniecznie rekreacyjne :mrgreen: ) cytując klasyka RL "asfalcikiem to samochodzikiem..."
Uwierz mi na słowo, czasami szosa też może być wyzwaniem :lol:
Szczególnie z eReLem :-P


Witaj Pavlo :-)
Eliza napisał(a):
Pavlo napisał(a):Jurku bardziej ciekawe są dla mnie te terenowe (niekoniecznie rekreacyjne ) cytując klasyka RL "asfalcikiem to samochodzikiem..."

No to już sobie pojeździłam z nowym kolegą Cry ;-)

oj tam, oj tam... ;-)
Stron: 1 2