Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 15.09.2014, LKJ, godz. 17.30
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
A, pojadę sobie na relaksie trochę terenu, trochę szosy. :-D Taki jeden ze standardów przez Dąbrowę, poźniej przez las w kierunku Mętowa, Polanówka i powrót może przez Krężnicę. Na pewno potrzebne lampki.

Może na 17.30. Bedzie tego z 40km. Gdyby jednak była wola na 18 to sie zmieni.
Pojechałabym, ale wygląda na to, że będę musiała zostać dziś dłużej w pracy. Ale wracam ścieżką obok LKJ-tu, więc niewykluczone, że się po drodze miniemy ;-)
Pomacham Wam na pożegnanie chusteczką :lol:
też bym pojechała, ale buciki po rowerowym weekendzie nie doszły do siebie: FOTA :-(
Reniu SPD się liczą tylko i wyłącznie Smile
renania napisał(a):ale buciki po rowerowym weekendzie nie doszły do siebie
Renatko a gdzie Ty się włóczyłaś ;-)
Cytat:też bym pojechała, ale buciki po rowerowym weekendzie nie doszły do siebie:
Renata - a klimatyzowanych czerwonych torped nie możesz założyć? :-P

Aha, ja też bym pojechał, ale nie wiem czy się wyrobię z wyjściem z pracy, albo może wpadnę Was odprowadzić kawałek, ale to jest pewne na 85%, bo nie wiem czy wcześniej nie zmierzę sobie temperatury :-P A i doczytałem że ma być szosa i teren, w takiej sytuacji jestem zmuszony zrezygnować z wyjazdu :-P
No, fajnie że mi rozkręcacie temat, ale czy coś z tego będzie? :-? :-P

arta napisał(a):Pojechałabym, ale wygląda na to, że będę musiała zostać dziś dłużej w pracy. Ale wracam ścieżką obok LKJ-tu, więc niewykluczone, że się po drodze miniemy ;-)
Pomacham Wam na pożegnanie chusteczką :lol:
Marto, to albo zmieniłaś pracę, albo będziesz wracać zakosami ;-)
Jurek S napisał(a):ale czy coś z tego będzie? :-? :-P
A z czego konkretnie? :-P
Jurek S napisał(a):No, fajnie że mi rozkręcacie temat, ale czy coś z tego będzie? :-? :-P

arta napisał(a):Pojechałabym, ale wygląda na to, że będę musiała zostać dziś dłużej w pracy. Ale wracam ścieżką obok LKJ-tu, więc niewykluczone, że się po drodze miniemy ;-)
Pomacham Wam na pożegnanie chusteczką :lol:
Marto, to albo zmieniłaś pracę, albo będziesz wracać zakosami ;-)

Zmieniłam mieszkanie :mrgreen: Zapomniałeś, że to moje hobby? :-> Ścieżka wzdłuż Bystrzycy to teraz dla mnie jedyna słuszna trasa (tu pozdrawiam Mariobikera, który czasem gdzieś mi na horyzoncie majaczy jak się spóźniam do pracy ;-) )

Dobra, zmykam, bo nie zdążę wyhaftować chusteczki 8-)
arta napisał(a):(tu pozdrawiam Mariobikera, który czasem gdzieś mi na horyzoncie majaczy jak się spóźniam do pracy )
Dzięki za pozdrowienia :-D
Stron: 1 2 3 4