Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 20.09.2014, godz.10.30, Spół.Pracy/Węglarza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Cytat z SB sprzed kilkunastu godzin:
"[Wczoraj 16:54] E-ness: cóż w niedziele też można:p"

A dzisiaj:
E-ness napisał(a):Ranek mam zajętySad

Jak widać wymówka zawsze się znajdzie :-P
Jurek S napisał(a):Co Ty będziesz robił rankiem to ja nie wnikam :-P My jedziemy prawie w południe. :!:
Dodatkowa matma.
Noorbi napisał(a):Jak mówi stare indiańskie powiedzenie.... "chcieć to móc". Wy przyciśniecie, my nie przyciśniemy i się spotkamy u bram pałacu. Hmmm?
Zastanawiałam się gdzie z kim jechać, widze że problem sam się rozwiązał :mrgreen:
Jurku orientacyjnie koło której powrót? ;-)
iwona napisał(a):
Noorbi napisał(a):Jak mówi stare indiańskie powiedzenie.... "chcieć to móc". Wy przyciśniecie, my nie przyciśniemy i się spotkamy u bram pałacu. Hmmm?
Zastanawiałam się gdzie z kim jechać, widze że problem sam się rozwiązał :mrgreen:
Jurku orientacyjnie koło której powrót? ;-)
Pomyślmy. :-D Chciałbym spotkać się z grupą 500 w Kozłówce więc nawet jak wcześniej przyjedziemy to poczekam. Sądzę, że o 14 wyjeżdżalibyśmy już do Lublina więc wliczając przerwy tak ok 16 powinniśmy być w Lublinie (okolice Reala)
Że tak to ujmę...

Będę, o ile zdążę wyrzucić termometr zanim zmierzę sobie temperaturę :->
ładna traska, przeziębienie wyleczone, jadę :mrgreen:
Jurek S napisał(a):To byłaby wiekopomna chwila spotkać się z takim Teamem w drodze.
I strzelić pamiątkowa fotkę :mrgreen:
mariobiker napisał(a):
Jurek S napisał(a):To byłaby wiekopomna chwila spotkać się z takim Teamem w drodze.
I strzelić pamiątkowa fotkę :mrgreen:
Trzymam za słowo :-D
termin pasuje, na miejsce ustawki blisko, dużo nowych twarzy do poznania na żywca...(dla mnie, bo znam was tylko z fotek ;-) ) więc do zobaczenia... :-)
No to wygląda na to, że dętki rozdane :-P
Iwonka
Marek
Paweł.
Napiszcie mi na priv jaki rozmiar i wentyl, może utraficie :-D
Stron: 1 2 3 4 5 6 7