Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 20.09.2014, godz.10.30, Spół.Pracy/Węglarza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Jurek S napisał(a):No to wygląda na to, że dętki rozdane :-P
Nie no muszę zaprotestować przeciwko rozdawaniu dętek jeszcze przed wyjazdem, tylko na podstawie zapisów :-P A jeśli np. Iwonka zmierzy sobie temperaturę i stwierdzi, że nie pojedzie, Markowi wypadnie np. dodatkowa matma, a Paweł rozmyśli się bo będzie teren, to co wtedy? :-P

radzik

też składam protest i powołuję na świadka [you], który prześledzi wątek od początku i napisze kto pierwszy się zgłosił!
radzik napisał(a):i powołuję na świadka Damianka, który prześledzi wątek od początku i napisze kto pierwszy się zgłosił!
Potwierdzam - Radzik mimo początkowych wątpliwości, zgłosił się pierwszy.
damian.s napisał(a):
Jurek S napisał(a):No to wygląda na to, że dętki rozdane :-P
Nie no muszę zaprotestować przeciwko rozdawaniu dętek jeszcze przed wyjazdem, tylko na podstawie zapisów :-P A jeśli np. Iwonka zmierzy sobie temperaturę i stwierdzi, że nie pojedzie, Markowi wypadnie np. dodatkowa matma, a Paweł rozmyśli się bo będzie teren, to co wtedy? :-P
Damianie, to rozdanie na razie jest wirtualne :-D Osoby te oczywiście muszą jeszcze dojechać na ustawkę i dojechać do Kozłówki. :-P W przypadku nieobecności wchodzą ewentualne następne osoby wg zasady "wpis i przyjazd" No i jest jeszcze jedna okoliczność, osoby wpisane nie przyjeżdżają, a są osoby bez wpisów. Wtedy w kolejności pojawienia się na ustawce. U mnie wszystko musi być jasno określone, nie tak jak u naszego kolegi ;-)
damian.s napisał(a):Nie no muszę zaprotestować przeciwko rozdawaniu dętek jeszcze przed wyjazdem, tylko na podstawie zapisów :-P A jeśli np. Iwonka zmierzy sobie temperaturę i stwierdzi, że nie pojedzie
Damianku muszę Cie rozczarować, ale po darmową dętke to i z temperatura pojade :mrgreen: Także na moją nie licz :-P
iwona napisał(a):Damianku muszę Cie rozczarować, ale po darmową dętke to i z temperatura pojade :mrgreen: Także na moją nie licz :-P
No ja na dętkę nie liczę, bo mnie nie będzie ;-) A zaprotestowałem w kwestii formalnej, bo Jurek zaczął rozdawać dętki już na podstawie zapisów, a przecież wszyscy mogą sobie sprawdzić, że pierwszy wpisał się Radzik - co prawda z lekkim wahaniem - a przecież chyba nie chcemy aby Radzik został kolejny raz oszukany :mrgreen:
radzik napisał(a):też składam protest i powołuję na świadka [you], który prześledzi wątek od początku i napisze kto pierwszy się zgłosił!

Tak radzik był pierwszy Smile
czy dla świadka koronnego przewidziana jest jakaś nagroda ? 8-)
damian.s napisał(a):(...) a przecież chyba nie chcemy aby Radzik został kolejny raz oszukany :mrgreen:
No tak, to byłoby już nie do wyobrażenia Confusedhock: :mrgreen: Sięgam więc do swojego przepastnego pudła i co ja tam mam? Może linka do hamulca + zestaw łatek :-P
A tak na marginesie (kiedyś juz o tym pisałem) to są pozostałości po sponsoringu pielgrzymki przez sklep Dobre Rowery.
radzik napisał(a):powołuję na świadka [you], który prześledzi wątek od początku i napisze kto pierwszy się zgłosił!
Radzik - temu to zawsze za mało, musi wszystkich prosić żeby głośno przyznali, ze był pierwszy ;-) Nie mogę inaczej - przyznaję był :-P
Radziku a za tę obywatelską postawę dasz pojeździć na swojej nowej dętce przynajmniej w parzyste dni?

A teraz chce zaprotestować przeciwko rozdawaniu (nawet wirtualnemu) dętek przed ustawką - a gdzie emocje, dramaturgia losowania, podniecenie przy wyróżnianiu swojego losu przed wrzuceniem do czapki... :?:
Jadę z wami.Jurku daj 5 min dla spóźnialskich Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7