Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 20.09.2014, godz.10.30, Spół.Pracy/Węglarza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Podobało mi się, dzięki za ustawkę :mrgreen: .

radzik

nie wiem co się musiało dziać na ustawce, że Iwonka zmuszona była odreagować Arrow
[Obrazek: z16677227V,Tona-jablek-do-zjedzenia--sok...terech.jpg]
radzik napisał(a):też składam protest i powołuję na świadka [you], który prześledzi wątek od początku i napisze kto pierwszy się zgłosił!
Zostałem wywołany do tablicy. Więc prześledziłem forum i stwierdzam, że za: trolowanie, szpakowanie robienie w balona radzikowi należy się bezwzględnie dętka a może dwie :-)

radzik

Jurku, usłysz ludu wołanie :!: :!: :!:
Radzik, prześledziłem dokładnie Twoje wypowiedzi i masz u mnie nie dwie ale trzy dętki do napompowania. :evil: .
Ja bym mu jeszcze wymianę zaserwował :-P
Podobieństwo rzeczywiscie spore, nawet ja sie prawie dalam nabrac :mrgreen:
Jurku detka byla przydatna nadspodziewanie szybko, bo juz dzisiaj zlapalam kapcia :roll: jednak okazalo sie ze jest za szeroka, oddam przy najbliższej okazji, moze komus innemu sie przyda ;-)
iwona napisał(a):(...)
Jurku detka byla przydatna nadspodziewanie szybko, bo juz dzisiaj zlapalam kapcia :roll: jednak okazalo sie ze jest za szeroka, oddam przy najbliższej okazji, moze komus innemu sie przyda ;-)
E, niemożliwe. Na pewno dałoby się jakoś upchnąć :->

A z pawiem to było tak. :-P Udostępnione od Artura.
https://www.youtube.com/watch?v=dHma5h5VrMM

radzik

dziwicie się że paw tak zareagował, skoro Jurek wyglądał prawie jak
[Obrazek: z7241123O.jpg]

:mrgreen:

będzie coś z tego? :mrgreen: :oops:
Mało nie zakrztusiłem się ze śmiechu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dziewczyny weźcie radzika na jakąś wycieczkę, przytulcie, buziaki i te sprawy :oops: :-P :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7