Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 20.09.2014, godz.10.30, Spół.Pracy/Węglarza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7

radzik

Jurek S napisał(a):Dziewczyny weźcie radzika na jakąś wycieczkę, przytulcie, buziaki i te sprawy

o nie! o nie! zaraz nie wyczymie! wystarczy wrzucić zdjęcie wielkiego ptaka a sam Jurek namawia dziewczyny na takie rzeczy?!

Przecież każdy wie..

radzik

sorrry, że post pod postem ale to ważne:


iwona napisał(a):okazalo sie ze jest za szeroka,


czyli Jurek wszystkich strollował i wręczył Wam dętki od
[Obrazek: 114675723_1_644x461_opony-do-ciagnika-zdunska-wola.jpg]
Idea :?:
Brawo radzik – też się uśmiałem :mrgreen: . Ten kurczaczek jest w dechę. I wiem dlaczego ten paw miał jakieś ale do Jurka. Na zamieszczonym filmiku paw przegania groźną konkurencję. To paw w swym kolorowym wachlarzu miał być ozdobą towarzystwa, a tak spuścił ogon po sobie. Radziku, żebyś solidnie zapracować na te dętki z pełnym serwisem – proponuję, że by nikt niebył pokrzywdzony, znalezienie awatarów innym.
radzik napisał(a):dziwicie się że paw tak zareagował, skoro Jurek wyglądał prawie jak
Obrazek

:mrgreen:

będzie coś z tego? :mrgreen: :oops:
Jadzik!!!! Mnie już mięśnie brzucha bolą od śmiechu :mrgreen:
radzik napisał(a):
Jurek S napisał(a):Dziewczyny weźcie radzika na jakąś wycieczkę, przytulcie, buziaki i te sprawy

o nie! o nie! zaraz nie wyczymie! wystarczy wrzucić zdjęcie wielkiego ptaka a sam Jurek namawia dziewczyny na takie rzeczy?!

Przecież każdy wie..

Jadziku, nie chcesz z nami jechać? Cry WHY????
Stron: 1 2 3 4 5 6 7