Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 20.09.2014, godz.10.30, Spół.Pracy/Węglarza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Taka lekka wycieczka przez lasy Kozłowieckie do Kozłówki, szosa z domieszką terenu, który nigdy nie wiadomo jaki będzie :-P
http://ridewithgps.com/routes/6031391
Zapraszam :-D

radzik

pierwszy! jadę!
radzik napisał(a):jechałbym, ale ten teren..

dlatego zmuszony jestem zrezygnować z wycieczki..
Dobrze się zapowiada :-P
Dla pierwszych trzech osób mam dętki :-D

radzik

w sumie teren też może być jednak fajny..
Może i ja pojadę.... ale odłączyłbym się w Kozłówce to pociągnąłbym dalej już z chłopakami na 500....
radzik napisał(a):jechałbym, ale ten teren..

dlatego zmuszony jestem zrezygnować z wycieczki..
radzik napisał(a):w sumie teren też może być jednak fajny..
No tak, kobieta zmienną jest :-D

(sorry za o.t., ale aż mnie palce świerzbiły :-P )
Noorbi napisał(a):Może i ja pojadę.... ale odłączyłbym się w Kozłówce to pociągnąłbym dalej już z chłopakami na 500....
To byłaby wiekopomna chwila spotkać się z takim Teamem w drodze. :-D
W Kozłówce (pałac) będę pewnie parę minut po 13. To jest nasz 33km, od 10.30 powinniśmy zdążyć. A do tego może jeszcze jakiś komitet odprowadzający będą ciągnąć. :-P
Czyli dla pierwszych trzech osób szykuje się 3 w 1 :-D : dętka, spotykanie z Teamem no i fajna trasa.
Ranek mam zajętySad
Jak mówi stare indiańskie powiedzenie.... "chcieć to móc". Wy przyciśniecie, my nie przyciśniemy i się spotkamy u bram pałacu. Hmmm?
Noorbi napisał(a):Jak mówi stare indiańskie powiedzenie.... "chcieć to móc". Wy przyciśniecie, my nie przyciśniemy i się spotkamy u bram pałacu. Hmmm?
Ja myślę, że nawet jakbyście przycisnęli to jednak wcześniej niż na 13 nie powinniście być. A my chyba jednak bez problemu powinniśmy być przed 13. Bylebyście tylko chcieli na moment stanąć przed bramą pałacu. :-D

E-ness napisał(a):Ranek mam zajętySad
Co Ty będziesz robił rankiem to ja nie wnikam :-P My jedziemy prawie w południe. :!:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7