Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 24.09 godz 17.10 Ścieżka rowerowa koło grafa.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zapraszam na promowanie Masy Krytycznej. Celem będzie jazda w kierunku zalewu po ścieżce rowerowej, aby zapraszać ludzi na Piątkową Masę Krytyczną. Prawdopodobnie będzie to ostatnia taka masa w tym roku ze względu na to, że za miesiąc najprawdopodobniej będzie już zimno. Jakby ktoś nie miał możliwości druku, to ja będę posiadał ze sobą pendriva ze wzornikiem ulotek i można będzie spokojnie skoczyć do jakiegoś punktu Xero i je po prostu wydrukować. Serdecznie zapraszam i proszę o wpisywanie się, ew inne propozycje.

Pozdrawiam
Myślę, że jest inny sprawdzony sposób, niż agitacja jadąc. Zajmijcie lepiej pozycję przy mostku, gdzie wszyscy zwalniają i zatrzymanie nie spowoduje niebezpieczeństwa na ścieżce. Tak zawsze robili poprzednicy. A swoją drogą można objechać po wszystkich, którzy się zatrzymali wokół zalewu.
Ja się przyłączam ale koło 17. wydrukuje kolo 100 sztuk, myślę, że styknie. Można tez pokręcić się na tamie.
Ja też będę, tylko u mnie będzie kłopot z wydrukiem.
To ja bym zmienił nazwę tematu i przełożyłbym na 17.10, co Wy na to?

@EDIT do Wieśka

Nie planuję zatrzymywać pędzących rowerzystów, bezpieczeństwo przede wszystkim, ale mostek masz rację obowiązkowy na 100%. Można również pojechać w inne miejsca gdzie jest więcej rowerzystów (jeśli takowe kojarzycie, bo u mnie z tym ciężko ;-) ).
Pogromca z Lbn napisał(a):To ja bym zmienił nazwę tematu i przełożyłbym na 17.10, co Wy na to?
Dla mnie idealnie, powinienem zdąrzyć się rozpakować i ogarnąć na tyle żebym mogl przyjechać. Co do wydruku to sugeruje wydrukowanie jednej kopii a potem powielenie jej na ksero - wyjdzie taniej :-)
ooo... dobrze że zerknęłam... mnie ta godzinka też lepiej pasuje... ksero owszem by się przydało Smile nie mam na czym wydrukować ulotek teraz ... mam nadzieję że będzie bez zmian...bo uciekam już do pracy w razie zmian niech ktoś wysle mesa 504810794... bo ja prosto z pracy rowerkiem przyjadę
Mi 17 też pasuje
Pogromca z Lbn napisał(a):Prawdopodobnie będzie to ostatnia taka masa w tym roku ze względu na to, że za miesiąc najprawdopodobniej będzie już zimno.

Pozdrawiam

nie bylbym tego taki pewien znajac nasza zaloge... Wink

a przy okazji...zwirku muchomorku nie masz w lublinie starych pedalow?tych sprzed zmiany na spd.ja szczesliwie jeden urwalem ale chyba nie zdaze podjechac po nowe i jeszcze was zlapac..
Jeżeli poczekacie na mnie około 15 minut to myślę, że do 17.20-17.30 powinienem się wyrobić i z uczelni podjadę bezpośrednio pod Grafa do Was :-)

Jednak jest opcja, że jeżeli nie będzie mnie do 17.30 to by znaczyło, że nie wyrobiłem się i nie ma sensu na mnie czekać :-|
Stron: 1 2 3