Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lublin-Nowy Staw-Lublin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wyjazd na mogiłę Powstańców Styczniowych w Nowym Stawie z poznaniem krótkiej historii potyczki.

24 września.
Godz. 10 (petla autobusowej na Choinach)
Całkowita długość 50km

Więcej informacji: facebook.com/sluchajpatrzpomagaj
[/list][/align][/code]
Już się ucieszyłem, a tu taka kiepska godzina. Dlaczego właśnie taka na tygodniu?
Może przerzucić na niedzielę.
No, taki termin to nie dla pracujących, zmusza do wzięcia wolnego, a to aż taka wielka impreza to nie jest, a i ja bym się wybrał, bo już kiedyś sam byłem na takiej wycieczce. No al może chętni się znajdą. Powodzenia.
O której przewidywany powrót? Chętnie się wybiorę. Mam dość nietypowy grafik, więc dla mnie taka godzina jest jak najbardziej w porządku Smile
Nie rozumiem tego, że ktoś ma problemy, że ustawka jest w porze, o której przeciętny obywatel pracuje, a nie w weekend czy po południu. Nie można zamykać się w schematach Tongue
Wiem ze termin jest slaby ale problem jest taki ze ja na weekendach pracuje, :lol: powrot pewnie kolo 13:30 moze wczesniej zalezy od tempa i pogody
Dla mnie termin super, bo weekendy pasują mi najmniej. Niestety, dostałam dzisiaj informację, że jutro od 12 mamy szkolenie. Nie mogę odżałować, ale niestety mnie nie będzie :/