Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lublin MTB Maraton - 11 października 2014 - Zalew 12.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Eliza napisał(a):A złotą szprychę oddamy Marzence za dzielne kibicowanie nam
Jakby administrator przewidział emotikonki z poszczególnymi paluszkami to wstawiłabym kciuka :-P

radzik

katka napisał(a):Jakby administrator przewidział emotikonki z poszczególnymi paluszkami to wstawiłabym faka

no nie! no nie! co ja czytam :!: Idea
radzik napisał(a):
katka napisał(a):Jakby administrator przewidział emotikonki z poszczególnymi paluszkami to wstawiłabym faka

no nie! no nie! co ja czytam :!: Idea
jeżeli już to fafkulca :-P
Radziku :!: naucz się odmianów i końcówków :roll:
Radzik a dlaczego ja Cię jeszcze na liście startowej nie widzę :?: :evil:
Jakubie do 11 października jeszcze trochę czasu i nie wiem czy jak ktoś tu zajrzy, żeby ewentualnie zapisać się na wyścig to zorientuje się o co chodzi Confusedhock: :-P :roll:

radzik

wydaje mi się Jurku, że Jakub tak szybko Ci nie odpisze.. :roll:
radzik napisał(a):wydaje mi się Jurku, że Jakub tak szybko Ci nie odpisze.. :roll:
Tak, tak, obserwuję ten wątek w ShoutBox :-P Tylko nie wiem czy Kuba teraz na piechotę wraca znad zalewu czy wg innych zeznań tłumaczy się z tych flaszek szampana :mrgreen:
Jurku masz "moce stwórcze" na forum i wiesz, że można część wątku przenieść, zamknąć, kogoś zbanować itp, itd Smile Dla mnie wątek poboczny może być Smile

radzik

o ho, ktoś się pod Jakuba podszywa Idea :!:

radzik

post pod postem, ale to ważne :!:


jeśli jesteś prawdziwym Jakubem P to napisz na ilu ustawkach z RL byłeś w tym roku :!: :?:




Cytat:Radzik a dlaczego ja Cię jeszcze na liście startowej nie widzę :?: :evil:
jestem, tylko wpisałem się pod moim prawdziwym imieniem i nazwiskiem :!:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14