Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lublin MTB Maraton - 11 października 2014 - Zalew 12.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Radziku na dwóch i pół Smile Plus pożegnanie pielgrzymki, pożegnanie i przywitanie na 400 albo czysta i na masach krytycznych dwóch Smile
Jakub.P napisał(a):Jurku masz "moce stwórcze" na forum i wiesz, że można część wątku przenieść, zamknąć, kogoś zbanować itp, itd Smile
Kubusiu przecież wiesz, że to z czystej sympatii :-)
Jakubie, w sumie to szkoda cokolwiek robić z tak prężnie rozwijającym się wątkiem :-P
A po za tym to dział Prezesa 8-)
Paczam i paczam na termin i widzę, że tego samego dnia są jakieś zawody w biegach przełajowych na Dąbrowie, więc pytanie czy maraton nie wskoczy nagle pod nogi biegaczy :-P
Jakub.P napisał(a):Jurku masz "moce stwórcze" na forum i wiesz, że można część wątku przenieść, zamknąć, kogoś zbanować itp, itd Smile Dla mnie wątek poboczny może być Smile
No nie ,czymajcie mie,bo nie wyczymie :-> .
Część wątku przenieść i zamknąć Cry ,zawodników zbanować :evil: .Zawodnicy się obrażą i wycofają z zawodów Confusedhock: ,zawody trzeba będzie znowu odwołać :oops: .I jak zwykle skończy się na gadaniu :mrgreen: .
A już miałem zamiar wyrwać się z pracy na godzinkę,aby odprowadzić Was troszeczkę po starcie,lub ewentualnie wyjechać po Was przed finiszem :lol: .I to było pewne, tak na 85%% :!:
mraugorzata napisał(a):więc pytanie czy maraton nie wskoczy nagle pod nogi biegaczy :-P
Najwyżej w ostatniej chwili odwoła się maraton MTB :-P
Widzę na liście startowej, że ktoś ;-) złamał dyscyplinę partyjną i startuje na dystansie PROFI.
JuraS napisał(a):No nie ,czymajcie mie,bo nie wyczymie :-> .
Część wątku przenieść i zamknąć Cry ,zawodników zbanować :evil: .Zawodnicy się obrażą i wycofają z zawodów Confusedhock: ,zawody trzeba będzie znowu odwołać :oops: .I jak zwykle skończy się na gadaniu :mrgreen: .
A już miałem zamiar wyrwać się z pracy na godzinkę,aby odprowadzić Was troszeczkę po starcie,lub ewentualnie wyjechać po Was przed finiszem :lol: .I to było pewne, tak na 85%% :!:

Nikt niczego nie odwołuje Smile
mraugorzata napisał(a):Paczam i paczam na termin i widzę, że tego samego dnia są jakieś zawody w biegach przełajowych na Dąbrowie, więc pytanie czy maraton nie wskoczy nagle pod nogi biegaczy :-P
Bieg zaczyna się o 10 (nie o 11 tak jak było w planach). Z orgiem biegów dogadaliśmy się i las do 12 będzie uprzątnięty z biegaczy itp Smile
radzik napisał(a):Cytat:
Radzik a dlaczego ja Cię jeszcze na liście startowej nie widzę
jestem, tylko wpisałem się pod moim prawdziwym imieniem i nazwiskiem
W rzeczy samej :!: ,sprawdziłem drzewo genealogiczne 8-) i w UM :roll: Idea Arrow ,Jadzik zapisał się pod swoim panieńskim nazwiskiem :mrgreen: .

radzik

Rado napisał(a):Widzę na liście startowej, że ktoś złamał dyscyplinę partyjną

raczej się wycykał :roll:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14