Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Lublin MTB Maraton - 11 października 2014 - Zalew 12.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
arta napisał(a):Maraton "Urodzeni by walczyć" :lol: Przepraszam za OT ale nie mogłam się powstrzymać. Akurat imprezę o takiej nazwie musieliśmy sobie wybrać :lol: O, ironio!
No tak, "urodzeni by walczyć" ... z przesądem, że startuje się tylko po to by wygrać :mrgreen:
Rado napisał(a):
arta napisał(a):Maraton "Urodzeni by walczyć" :lol: Przepraszam za OT ale nie mogłam się powstrzymać. Akurat imprezę o takiej nazwie musieliśmy sobie wybrać :lol: O, ironio!
No tak, "urodzeni by walczyć" ... z przesądem, że startuje się tylko po to by wygrać :mrgreen:

No wiesz, ja startuję po to by wygrać... Tylko jako jedyna kobieta w kategorii K2 (jak to dumnie brzmi ;-) ) MINI mam zamiar dokonać tego bez walki :-D
arta napisał(a):"Urodzeni by walczyć"
Z nudą, na przykład ;-)

radzik

z abstynencją, na przykład :roll:
Z nudną abstynencją, na przykład :lol:
Widzę Jurek S będzie obstawiał Smile Jak by ktoś chciał to zapraszam Smile
Coś cisza w temacie, a zawody tuż, tuż. Jak tam idzie Wam na treningach ? Ja muszę pochwalić się, że ostatnio ostro trenowałem w G. Świętokrzyskich - wchodzenie na szczyty z rowerem i schodzenie ;-) Zatem prowadzić rower po terenie już potrafię, teraz tylko poćwiczyć trzeba jazdę w Starym Gaju ... :lol:
Oj, za dużo się rozpisałem, lecę na trening ... Bajo :!:
A widzieliście jaką macie konkurencje ze Lwowa?
Rado napisał(a):Jak tam idzie Wam na treningach ?

Ups, wiedziałam, że o czymś zapomniałam Confusedhock: Ten tego, że tak powiem... :lol:

A tańczenie się liczy? :mrgreen:
Poszłam w ślady Rada i udałam się dzisiaj z moim coachem Marzenką na terenowy trening 8-) Myślę, że mam szansę ukończyć zawody :roll: :mrgreen: :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14