Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 28.09.2014, godz.7.15, PKP Lublin Gł. Szlakiem żółwia i dino
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Tak rozglądam się po tych naszych okolicach i szukam gdzie by tu można jeszcze pojechać coby chociaż kawałek był jakiś nowy. :-P
No więc wynalazłem taki szlak po drugiej stronie Wisły od Puław, przez Janowiec, Chotcza, Solec n. Wisłą. Powrót tak jak pielgrzymka jedzie z Lublina do Solca. A dokładnie to tak
http://ridewithgps.com/routes/6085979
A dlaczego szlakiem żółwia i dinozaura? Bo ktoś tak nazwał tamtą część szlaku :-D Jednak spotkania z żółwiem czy dinozaurem nie gwarantuję.
Trasa zasadniczo asfaltowa chociaż mogą wystąpić odcinki dobrej drogi gruntowej.
Warunkiem wyjazdu względnie dobra pogoda tzn brak opadów.

radzik

skoro nie gwarantujesz spotkania prawdziwego dinozaura, to jestem zmuszony zrezygnować z wycieczki..


aa i uprzedzam komentarze Arrow Wielki Ptak nie jest dinozaurem :!:
radzik napisał(a):skoro nie gwarantujesz spotkania prawdziwego dinozaura, to jestem zmuszony zrezygnować z wycieczki..
Przepraszam za OT, ale jak tylko zobaczyłem info o wycieczce, to pierwsza myśl była taka "ciekawe kiedy Radzik zrezygnuje bo nie ma gwarancji spotkania dinozaura" :mrgreen:
radzik napisał(a):Wielki Ptak nie jest dinozaurem

A kto go tam wie? ;-)

http://news.nationalgeographic.com/news ... s-science/
Cytat:skoro nie gwarantujesz spotkania prawdziwego dinozaura, to jestem zmuszony zrezygnować z wycieczki..

Jadzik, jeden powinien być.... Elizozaurus :mrgreen:
Jadzik jedź Smile Mnie nie będzie. Będziesz miał ustawkę tematyczną
damian.s napisał(a):
radzik napisał(a):skoro nie gwarantujesz spotkania prawdziwego dinozaura, to jestem zmuszony zrezygnować z wycieczki..
Przepraszam za OT, ale jak tylko zobaczyłem info o wycieczce, to pierwsza myśl była taka "ciekawe kiedy Radzik zrezygnuje bo nie ma gwarancji spotkania dinozaura" :mrgreen:
Przepraszam za OT, ale jak tylko zobaczyłem info o wycieczce, to pierwsza myśl była taka: ciekawe, kiedy Damian.s zapyta Radzika o to kiedy zrezygnuje bo nie ma gwarancji spotkania dinozaura :mrgreen:
Ale że Kuba nie jedzie, to sam nie wiem... chyba ciekawsza atrakcja by to była, niż ten Dinozaur (o żółwiu nie wspomnę) ;-)
Jakub.P napisał(a):Jadzik jedź Smile
No jedź Jadzik, zawsze to jakaś atrakcja mimo wszystko ;-). Zamiast Radzika ;-)
Jakub.P napisał(a):Jadzik jedź Smile Mnie nie będzie. Będziesz miał ustawkę tematyczną
W tej sytuacji :roll: nie pozostaje mi nic innego jak pojechać w odwrotnym kierunku :-> .
Eliza napisał(a):Jadzik, jeden powinien być.... Elizozaurus :mrgreen:
w takim razie niewykluczona obecność katkadaktyla ;-) :mrgreen:
JuraS napisał(a):W tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak pojechać w odwrotnym kierunku
Kombinujesz jak młody konik pod górę ;-)
katka napisał(a):w takim razie niewykluczona obecność katkadaktyla
To może i taki gad :mrgreen: jak ja się pojawi.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8