Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.09.2014, godz. 14.30, Spół. Pracy/Węglarza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pojadę sobie takie kółeczko :-D
http://ridewithgps.com/routes/6113613
Tyle. Zapraszam. Światełka.

Musiałem podjąć drastyczne działania 8-) Kiedyś trzeba to zacząć :!:

radzik

gdzie jest spam :?: gdzie jest spam :?: Jurku S oddaj spam :!:
Chciałem powiedzieć, że się przejaśnia. :-D
Wyjazd aktualny. :!:
Może w tym momencie tego nie widać , ale ten kto pojedzie będzie miał ładną słoneczną pogodę , ja chęci mam ale czasu brak , w każdym razie Świdnik ciepło was wita….., jako że jedziecie przez Świdnik to obowiązkowo chociaż parę słów trzeba było napisać :-)
Było nas trzech, a mogło być czterech Undecided , było na poważnie i na wesoło :-P , rekreacyjnie i rekreacyjnie. ;-) I ogólnie było dobrze. :-D
Dzięki. Zdjęcia za jakąś chwilę.

radzik

było bardzo przyjemnie, szkoda tylko że reszta się wystraszyła pogody i siedziała w domu!
do następnego!
radzik napisał(a):było bardzo przyjemnie, szkoda tylko że reszta się wystraszyła pogody i siedziała w domu!
do następnego!
Gdybyż oni czasem chcieli Cie posłuchać ;-)
ZDJĘCIA
Niestety, zmieniłem dziurawą dętkę na taką samą i ustawka skończyła się dla mnie już po 10 km :evil:
radzik napisał(a):(...)reszta się wystraszyła pogody i siedziała w domu!
(...)

Pitupitu. Gdzieś tak koło Płouszowic mogłem wreszcie wytrzeć (skutecznie) okulary. Jakie terminy taki udział :-P (mój).

And55 napisał(a):Niestety, zmieniłem dziurawą dętkę na taką samą

Hmmm... Taki dzień czy co?? U nas też jeden uczestnik zaliczył podwójny kapeć w jednym kole... Ale po załataniu jakoś do Lubelandii się dokatulał.

P.S. No i byłbym zapomniał po co się zalogowałem:

Brawo za tan kadr - że też ja swojego "naziola" swego czasu tam w ten sposób nie użyłem :roll:
And55 napisał(a):Niestety, zmieniłem dziurawą dętkę na taką samą i ustawka skończyła się dla mnie już po 10 km :evil:
ArtiArt miał kiedyś podobną sytuację, ale zorientował sie jeszcze przed załozeniem :-P


nietutejszy napisał(a):[(...)
Pitupitu. Gdzieś tak koło Płouszowic mogłem wreszcie wytrzeć (skutecznie) okulary. Jakie terminy taki udział :-P (mój).

(...)
Szkoda, że nie wiedziałem o tym rajdzie. Chętnie wziął bym w nim udział.