Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 10.10.2014 1830 Lukoil Lajtowo nocą do Świdnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Czuję się oszukany przez kierownika, miało być lajtowo Confusedhock: No chyba, że jako usprawiedliwienie przyjmiemy, że w nocy nie widać licznika :lol:
Ja miałem ustawkę prawie pod domem więc dystans dtd 40,5km, V max 54,6km/h :oops:
Można by rzec, że jazda ekspresówką zobowiązuje ;-)
No pięknie się leciało - wielkie dzięki!!! U mnie 60 km dtd. Lotnisko zaliczone, fontanna zaliczona, delegacja ze Świdnika nas nie przywitała... Jazda nieczynną ekspresówką do Elizówki - pierwsza klasa!
Pogoda jest - trzeba korzystać - wracając przez miasto powstał pomysł, żeby jutro dygnąć szosą na Wojciechów - Nałęczów po obejrzeniu początku spartakiady nad zalewem. Zaraz napiszę - w lajtowych treningach...bo jeszcze mi znowu ktoś ustawkę przeniesie... :-)
Zatarli mnie!!! Była masakra! Wystraszyli mi uczestników:-S A tak poważnie było fajnie, chociaż momentami szybko. Niestety odskoczyło dwóch kolegów, szkoda. Następnym razem założę jakieś ograniczniki prędkości :-P Przygoda pierwsza klasa. Czekam na następny nocny wypad. Tym razem teren będzie B-)
Dzieki bardzo bylo extra az sie nie chcialo wracac do domu, wiec jeszcze pokrecilem po osiedlowych uliczkach az zglodnialem i bylem zmuszony zjechac takze prosze o wiecej i do jutra Pozdr :mrgreen:
Tak patrzam, patrzam no i nie widzę ;-)
Również dziękuje za nocny przejazd. Oby więcej takich nocnych ustawek.
damian.s napisał(a):Tak patrzam, patrzam no i nie widzę ;-)
Wyczuwam delikatną dygresję :-P
Nie wiem tylko czy znowu nie powiesz, że patrzasz, a nie widzisz :-?
NOCĄ
Ale kierownik będzie miał więcej.
No tak, miał być lajt a wyszło jak zwykle Undecided Dzięki za towarzystwo do lotniska.
Arturo1 napisał(a):No tak, miał być lajt a wyszło jak zwykle Undecided Dzięki za towarzystwo do lotniska.
Na szczęście to nie ja byłem tym razem kierownikiem :-P
Jurek S napisał(a):Wyczuwam delikatną dygresję :-P
Nie wiem tylko czy znowu nie powiesz, że patrzasz, a nie widzisz :-?
NOCĄ
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Takich superowych fotek to jeszcze nie widziałem - żeby chociaż ćwiartka roweru się załapała :mrgreen: kierowniku ratuj honor!
Stron: 1 2 3