Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Cześć ! Świeży rowerzysta ale późny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No własnie,
Ciekawa sprawa.
Rowerem jeżdzę od dówch lat, głownie do roboty i spowrotem.
W jedna stronę koło 15km.
Nie codziennie ale jak się da to 3-4 razy w tygodniu.
A mam prawie 50 lat.
I co ciekawe rowerem poprzednio jezdziłem jak miałem może 16.
Potem tylko okazyjnie, byle jak gdzies na wsi, praktycznie w ogóle.
I żałuję że wcześniej nie jeździłem.
W ogóle teraz to ni rozumiem dlaczeg choć półowa z ludzi, którzy moga nie jeżdzą rowerami do pracy.
Oczywiście pomijam jak ktoś nie ma warunków w pracy żeby się przebrać czy wozi dzieci do szkoły itp. Ale podejrzewam że z tych, którzy by mogli to jeżdzi tylko 5 czy 10%.
A reszta nie jeżdzi tylko z lenistwa.
Witaj :-D
Witamy z powrotem na dwóch kółkach :mrgreen:
Witamy
Cześć.
Hejka :-D
Witaj Marceli. Zapewne większość z nas miała "zastój" w jeździe na rowerze :-) Jednak do dobrego szybko się wraca :mrgreen:
Poza tym to szanujmy się nawzajem i szanujmy język polski - Twoje ortografy niemiłosiernie biją po oczach ... Użyj opcji "edytuj" by je poprawić :-D
Witaj! -Do zobaczenia!
Bardzo przepraszam za te "ortografy". Nie miałem okularów i tak bardzo nie widziałem. I nie ma ortografów, to jakoś inaczej się nazywa, są poprzekręcane litery i ewentualnie jakies z ogonkami co miały być bez ogonków. A swoją drogą to jak tu się pisze w szybkiej odpowiedzi to wszystkie wyrazy się podkreślają, czy dobre, czy złe. Może sprawdanie poprawności da się gdzieś ustawić ?
To tak poza tematem.
Dziękuję za wszystkie wpisy !
Marceli napisał(a):I nie ma ortografów
Wobec tego co to jest :?:
Cytat: Świerzy
Marceli napisał(a):Nie codziennie
Stron: 1 2