Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 14.10.2014 godz. 18.00 LUKOIL- Jana Pawła II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak ktoś chce się przewietrzyć to zapraszam na 40-50 km delikatnej jazdy po asfalcie.
Możemy pojechać : Lublin - Zalew - Osmolice - Krebsówka - Niedrzwica - Lublin
Przy braku wpisów do godz. 17.00 nie zajeżdżam pod LUKOIL.
Będę :-)
Byłbym :-(
Pierwszy ;-) Dobrze mi się dziś naciskało na pedał, dlatego aby nie pozacierać chłopaków dość szybko się odłączyłem :mrgreen: Zdjęć nie mam, gdyż z moją dzisiejszą średnią to już chyba byłby trening i to wcale nie lajtowy, a jak wiadomo zdjęcia z treningu nie są konieczne :mrgreen:
damian.s napisał(a):jak wiadomo zdjęcia z treningu nie są konieczne :mrgreen:
Zdjęcia nie, ale traczek tak, także Kolego nie myśl, że komuś tutaj zaimponujesz, bo póki co wygląda na to, że pilnowałeś kanapy, żeby jej nikt nie ukradł Wink
Drugi ;-) Przyjemne kółeczko wieczorową porą razem z Krzysiaczkiem. A Damian przyjechał przypilnować co by nie było żadnego dopingu przed startem ;-) Fotka jedna i wystarczy Arrow https://picasaweb.google.com/1161054944 ... /14102014#
Dzięki Mario za jazdę. Wiatr mnie miotał i podmuchy jak tiry przejeżdżały na międzystanówce między Niedrzwicą a Lublinem, jeża Crittersa prawie przejechałem.. :-) Pojechałem jeszcze po Lublinie - a na Zamojskiej znowu guma. Nie chciało mi się wymieniać, więc pompowałem-jechałem-pompowałem-jechałem...aż dojechałem. Wk... się jak Pani Basia na tarło...ale i tak było warto :-)
Dtd 58 km, średnia 27,2.