Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Terenowo-szosowy lajcik.Solo.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Stało się,moja 30 letnia "Praktica",w doskonałym stanie technicznym,odeszła do lamusa ;-) .Wczorajszej niedzieli wybrałem się na rowerek, z cyfrowym już sprzętem do zdjęć :-> .Sąsiad mój Bartek vel Bart nie pojechał rowerem do Warszawy,nie pojechał do Parczawa i ze mną też nie pojechał :-( .Samotnie więc stoczyłem ciężką i nierówną walkę najpierw z instrukcją,póżniej z aparatem "Sony",a na koniec z programem "Play Memories Home" i "Picasa 3" Idea :roll: .Może coś z tego będzie :-D ,a może to nawet przełom w polskiej fotografii cyfrowej :mrgreen: :
https://plus.google.com/photos/10762297 ... 2049772401
JuraS napisał(a):https://plus.google.com/photos/107622977...2049772401
"Nie masz zezwolenia na wyświetlanie tego albumu" - JuraS zmień w ustawieniach, żebyśmy mogli oglądać zdjęcia, bo jeśli nie, to uznamy, że nie ma zdjęć ;-)
damian.s napisał(a):to uznamy, że nie ma zdjęć ;-)
+1 :mrgreen:
JuraS napisał(a):Może coś z tego będzie :-D ,a może to nawet przełom w polskiej fotografii cyfrowej :mrgreen: :
https://plus.google.com/photos/10762297 ... 2049772401
Przełomu nie będzie....jak nie udostępnisz albumu ;-) Ciekawość rośnie!
JuraS napisał(a):Stało się,moja 30 letnia "Praktica",w doskonałym stanie technicznym,odeszła do lamusa ;-) (...)

Stanowcze veto przeciwko odsyłaniu całkiem zacnego sprzętu do lamusa :evil: . Film zakładać i zdjęcia robić. O!

Nie no tak się nie robi przed świętami...

P.S. Który model?
damian.s napisał(a):JuraS zmień w ustawieniach, żebyśmy mogli oglądać zdjęcia, bo jeśli nie, to uznamy, że nie ma zdjęć
Koledzy ,błagam,litości :-> .To przekracza moje możliwości :roll: ,przecież zrobiłem udostępnij :-( .Co mam jeszcze zmienić 8-) :?:
JuraS napisał(a):przecież zrobiłem udostępnij
Zrób " Publiczny w internecie "
JuraS napisał(a):Co mam jeszcze zmienić 8-) :?:
Trzeba wejść we właściwości albumu, tam znaleźć coś takiego jak "Widoczność albumu" lub coś w tym stylu i tam powinno się dać ustawić taką opcję jak "Album widoczny dla każdej osoby posiadającej adres" lub coś w tym stylu. Mam nadzieję, że wyraziłem się w miarę jasno, niestety nie jestem przy swoim domowym komputerze, więc nie mam możliwości sprawdzenia jak dokładnie zapisane są te polecenia.
Mi wyskakuje "poproś o dostęp".

Może jest udostępnione, ale nie "publicznie"? Tam jest chyba kilka opcji. Albo wystąpił jakiś błąd.
Można też udostępnić przez wygnerowanie linka. Wejść w album i opcja jest na środku nad zdjęciami, pod tytułem albumu szarą, małą czcionką (pewnie żeby nie było za łatwo znaleźć :-P )
nietutejszy napisał(a):tanowcze veto przeciwko odsyłaniu całkiem zacnego sprzętu do lamusa . Film zakładać i zdjęcia robić. O!

Nie no tak się nie robi przed świętami...

P.S. Który model?
Jeszcze się porobi,to jest przecież frajda :-D .Model: "Praktica PLC 2".
Kliknąłem udostępnij "publicznie",powinno działać.Po wylogowaniu się też widzę zdjęcia.
Stron: 1 2 3