Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 26.10.2014, LKJ, godz. 11:30
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Zapraszam wszystkich na super leniwą, niedzielną przejażdżkę.
Trasa Arrow http://www.gpsies.com/map.do?fileId=dbwawpeobyssvobn
Nawierzchnia mieszana ;-) (asfalt, szuter, droga polna). Jeśli w dniach poprzedzających wyjazd będą opady (intensywne) trasa w całości po asfalcie. W Wierzchowiskach przewidziany grill/ognisko, tak ze dwie, trzy godziny :mrgreen: Także tego proszę się zaopatrzyć w kiełbachę i izotoniki ;-) Węgiel na grilla jest. W niedzielę będzie już czas zimowy więc około g. 17 zacznie się robić ciemno :-(
Nasza miejscówka Arrow https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 5370395074
Hmm, szkoda. Dla mnie pechowo z terminem Undecided
Tylko czy ja dam radę przejechać 60 km :oops:
O której byśmy wracali?
Postaram się być, ale jak mi się znudzi jazda bo np. zmarznę albo coś, to zgubię się gdzieś w Niedrzwicy, blisko domu. :roll:
Również żałuję,praca Cry .Ale mam nadzieję ,że na tygodniu pogoda będzie łaskawa i zrobimy Mariuszq fajną traskę ;-) .
bartekowy napisał(a):ale jak mi się znudzi jazda bo np. zmarznę albo coś, to zgubię się gdzieś
Ja pikolę co za młodzież :evil: jeszcze nie pojechał a już marudzi. Lepiej zostań w domu i posiedź na fejsie Sir Bartku :-P
JuraS napisał(a):Również żałuję,praca Cry .Ale mam nadzieję ,że na tygodniu pogoda będzie łaskawa i zrobimy Mariuszq fajną traskę ;-) .
Jurq, to chyba jakaś zmowa ;-) . Mariuszek zrobił szybkie rozeznanie i planuje tego grilla tylko z KEM :-P
Jurek S napisał(a):Jurq, to chyba jakaś zmowa . Mariuszek zrobił szybkie rozeznanie i planuje tego grilla tylko z KEM
Mariuszek zawsze był spryciarzem,Jurq :-> .
Całego facebooka przejrzałem już :-(
Zostać w domu i siedzieć na fb odpada :oops:
Po dzisiejszym deszczu w niedzielę najprawdopodobniej tylko asfalcik.
A co Wy tak po kątach się umawiacie :lol: Tutaj się wpisywać. Może ktoś się dołączy? A tak boi się bo nie wie czy może czy nie? :-P
Stron: 1 2 3 4 5 6