Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 31.10, g.18 - Pl. Litewski - Październikowa Masa Krytyczna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Hej

Jak ktoś chce się przejechać po mieście to zapraszam na jutrzejszą Masę Krytyczną Smile Pamiętajcie o oświetleniu.
Będę :-D

radzik

nie
Będę :!:
mariobiker napisał(a):Będę :-D
+1 :mrgreen:
Będę :mrgreen:

maYkel

Najlepiej zablokujcie w wieczór przed pierwszym listopada dojazdówki do miasta. Na pewno pomoże to zwrócić uwagę na problemy infrastruktury rowerowej w mieście.
maYkel napisał(a):Najlepiej zablokujcie w wieczór przed pierwszym listopada dojazdówki do miasta. Na pewno pomoże to zwrócić uwagę na problemy infrastruktury rowerowej w mieście.
Z tego co kojarzę to stało się tak Arrow
michal wolny napisał(a):z budżetu obywatelskiego przeszły 3 rowerowe projekty:
Usprawnienia rowerowe -Lublin przyjazny rowerzystom (kontraruch), rozbudowa systemu roweru miejskiego i droga rowerowa na Węglinie-Lipniak.
To na pewno jest zasługa tych wszystkich, którzy siedzieli w domu, bądź używali innego środka lokomocji niż rower :-P
Słaba ta moja ironia w porównaniu do maYkela, ale dopiero się uczę :roll: , więc przynajmniej mam wytłumaczenie dlaczego mi nie wychodzi :lol:

Na 100% będę :mrgreen:
maYkel napisał(a):Najlepiej zablokujcie w wieczór przed pierwszym listopada dojazdówki do miasta.
No na pewno się to uda w ~20-30 osób Wink
Mam zamiar się zjawić. ;-)
Bart - sprawa taka: zajechałem na Litewski... siedze sam, wokół ludzi tłum..Ciebie, nie ma, nie ma tu... Cry , chrupie czipsy, popijam rum, Ciebie nie ma, nie ma tu... :-( :
https://www.youtube.com/watch?v=Oe9WJKuOXc8

Dlaczego Cie nie było? Czy Ty Człowieku nie rozumiesz? : - my nie blokujemy ruchu, my jesteśmy ruchem!!!!
Stron: 1 2 3