Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 07.11.2014, godz.18.00, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie wiem czy sie zaraz nie odezwie grupa lobbystów na rzecz odstawienia roweru :-P ale piszę.
Zastanawiając się gdzie by tu pojechać przypomniało mi się, że w rez. Wierzchowiska już dawno nie byliśmy. Zapraszam więc na małą pętelkę, tak ok. 36km. Będzie trochę terenu.

radzik

Jurek, jest listopad..
radzik napisał(a):Jurek, jest listopad..
Przemku, ja jestem maksymalistą. Albo jestem zakręcony na punkcie roweru, albo nie :-P
radzik napisał(a):Jurek, jest listopad..

O 5:42 +12 za oknem dzisiaj miałem. Rzekłbym, że wręcz za ciepłoSad. Czemużby nie jeździć? Gdybym sobie intensywnej (jak dla mnie) soboty nie zaplanował sam bym się przyłączyłSmile.

P.S. Przepraszam za OT (tak się to chyba nazywa).
A dajze spokoj Przemyslawie, ni prosba, ni grozba, nic z tego nie bedzie, chociaz... moze jak Jurek zacznie przegrywac z wiatrem, wtedy odstawi rower, a wezmie sie za robienie masy.
To jakaś jesienna moda jeździć po ciemku :?: bo ostatnio tylko takie ustawki na forum widzę...

Chyba zacznę masę robić :-?
Gdzie ciemno tam przyjemno :mrgreen:
nietutejszy napisał(a):P.S. Przepraszam za OT (tak się to chyba nazywa).
W ostatnich czasach wszelkie OT mile wdziane :-D
Jurek S napisał(a):W ostatnich czasach wszelkie OT mile wdziane :-D
I tak będzie padać, podobnie jak przez cały weekend, gdyż muszę pracować :-P
damian.s napisał(a):I tak będzie padać, podobnie jak przez cały weekend, gdyż muszę pracować :-P
No właśnie na to się zanosi Undecided , ale w piątek chyba jeszcze da radę :->
Stron: 1 2