Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Wybory Samorządowe 16 listopada 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziwne, że jeszcze nie pojawił się ten temat. Rowerzyści we władzach miasta Lublina? To możliwe.

W tych wyborach samorządowych kandydują przynajmniej 3 osoby, które sprzyjają rowerzystom i rozwojowi środowiska rowerowego, z pewnością warto na nich zagłosować.

Aleksander Wiącek i Marcin Skrzypek to aktywni działacze rowerowi m.in. w ramach Porozumienia Rowerowego.

Marta Kurowska i Marcin Skrzypek to działacze, którzy starają się uczynić Lublin Miastem dla Ludzi czyli także przyjaznym rowerzystom.

Cytat:Okręg 1- Bronowice, Stare Miasto, Śródmieście, Wieniawa (5 radnych)
Platforma Obywatelska RP
3 Marta Józefa Kurowska

Okręg 3 - Czuby Południowe, Czuby Północne, Węglin Południowy (5 radnych)
Wspólny Lublin
6 Aleksander Władysław Wiącek

Okręg 4 - Czechów Południowy, Czechów Północny, Sławin, Sławinek (6 radnych)
Wspólny Lublin
11 Marcin Wiesław Skrzypek

Wiecie coś o kimś kto kandyduje, a kto ma doświadczenie w poprawie życia rowerzystów w Lublinie?
Tak przy okazji Twojego postu Szymonie (bo już sięgałem po przycisk "usuń") sprawdziłem o jakiej tematyce, treści postów nie wolno umieszczać na forum. Pamiętam bardzo burzliwą dyskusję jak pojawiały się treści religijne czy parareligijne i oburzenie niektórych. Także w kwestiach politycznych. A wybory są jak najbardziej kwestią polityczną i zawsze budzą wiele emocji. Ale wczytywałem się w regulamin i nie widzę takich zakazów zarówno co do treści politycznych jak i religijnych. Może źle czytam. Jeżeli tak to proszę o sprostowanie.
A co do wyborów samorzadowych to zawsze mam dylemat. Bo z jednej strony niby mają dotyczyć tylko naszego środowiska, ale tak czy inaczej wpisują się w mapę politycznych rozgrywek. Bo ich wynik ma niebagatelny wpływ na wybory parlamentarne. Co do Wspólnego Lublina znam tam dobrze jedną osobę, wybitnie koniunkturalista. A Kowalczyk jak zapytałem wprost czy to prawda, że szykuje się na vice Prezydenta (w przypadku wygranej Żuka) nic nie odpowiada.
No, ale o Olku, którego już trochę poznałem nie mogę tego powiedzieć :-D
Trudne wybory. :->