Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.11.2014 godz. 13.00, Uroczysko Dąbrowa nad Zalewem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
W związku z tym, że w kilku głowach powstał pomysł powtórki z rozrywki z październikowego grilla, Kuba nie potrafi się zdecydować jak spełnić swoje obietnice przedwyborcze :roll: a aura też nie zachęca do dłuższego rowerowania, postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i wynająć miejsce na biesiadę grillową całkiem blisko a wręcz pod nosem :mrgreen: Zapraszamy wszystkich chętnych na towarzysko-integracyjne spotkanie przy grillu i izotoniku 23-go listopada 2014 niedziela od godziny 13.00 w Uroczysko Dąbrowa, Nadleśnictwo Świdnik nad Zalewem Zemborzyckim, ul. Nad Zalewem 5 klik i klik Weźcie ze sobą zestaw obowiązkowy 8-) czyli: kiełbasa i izotonik i co tam jeszcze kto lubi. Węgiel i przybory około grillowe będą. A więc Kuba, już się nie wykręcisz :-P Przybywajcie :lol:

EDIT:
Przepraszam, ale zapomniałam napisać o ważnej informacji. Miejsce to jest wynajęte ale opłacone (niestety Nadleśnictwo życzy sobie koszty obsługi) więc osoby przybyłe prosiłabym o przyniesienie symboliczne 5 zł. Nie dotyczy oczywiście osób, które uiściły opłatę.
Się wie, że będę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak,oczywiście :lol: :lol: :lol: .Najśmieszniejsze jest to ,że my myślimy ,że Wy żartujecie :lol: :mrgreen: .
JuraS napisał(a):Tak,oczywiście :lol: :lol: :lol: .Najśmieszniejsze jest to ,że my myślimy ,że Wy żartujecie :lol: :mrgreen: .
Dzięki Jurku bo ja bym się już nabrał :-P
Jurki - a może by tak bez zbędnego tego, co Krzyś P ma w podpisie się określić? :-P My z Karoliną będziemy!
Czy rower jest atrybutem obowiązkowym?
Ja wiem, że tym razem to nie wkręt i poproszę o rezerwację ławki (nie z brzegu :mrgreen: )

radzik

będę :!:
Pewnie się pojawię :mrgreen:
Janek - ja roweru nie biorę - ja mam kierowcę ;-)
Mili Państwo, czytajcie uważnie ;-)
Przecież ustawka jest w dziale "O wszystkim, tylko nie o rowerach", więc wszelkie dyskusje na temat "brać/nie brać roweru" uważam za bezprzedmiotowe :-P.
Stron: 1 2 3 4 5 6