Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.11.2014, godz.10.00, Skrzyż Spół.Pracy/Węglarza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jakoś muszę ;-) te 10.000km zrobić więc jadę sobie takie kółeczko.
http://ridewithgps.com/routes/6544614
Zapowiadają parę stopni mrozu, ale ma być słonecznie więc może nie będzie tak strasznie. :-P Kółeczko jak widać taki standard przez Zawieprzyce, trochę lasów Kozłowieckich i powrót przez Pólko. Generalnie po szosie, jedynie od Starego Tartaku trochę dobrej drogi leśnej.
Będę!
Nie jeździłem od 11-go listopada - proszę o wyrozumiałość ;-)
krzysiaczek napisał(a):Będę!
Nie jeździłem od 11-go listopada - proszę o wyrozumiałość ;-)
I znowu będziesz nak.. :oops: a później będzie na mnie :-P
Prosta recepta prowadzącego sie nie wyprzedza. Albo najsłabsi jadą z przodu
Jakub.P napisał(a):Prosta recepta prowadzącego sie nie wyprzedza. Albo najsłabsi jadą z przodu
Wow!
"Masta - teach me!" jak to kiedyś Van Damme powiedział.

Czekam na wpis Marioxa.
Mam potrzebę pojeżdżenia :-P Wstępnie się piszę ale już teraz wybijam wam z głowy wyścigi - nie dam się sprowokować, choćbym miał sam jechać po waszych śladach.
To ja bardzo chętnie dołączę - zobaczę tylko jak kolano będzie działać bo biegać mi się zachciało i troszkę je popsułem Wink
Panowie rzeknę , bo pań nie ma , że ja też się zastanawiam także tak….
Yanq napisał(a):Mam potrzebę pojeżdżenia
Jeśli będziecie mieli jutro pogodę przynajmniej taką jak dzisiaj to na pewno będziesz Janku zadowolony. Błota nie ma nigdzie - wszystko zamarzło :mrgreen:
Ech...
"Trag by to szlafił" - za babysitter robię... a miałem chętkę popatrzeć jak mi peleton ucieka...
Nic to - może się zbiorę i pod wieczór kółeczko przez nieotwartą jeszcze Zelwerowicza sobie poturlam.

P.S. Bo chyba jeszcze nie otwarta??
Stron: 1 2 3