Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 6.12 Bieg Mikołajkowy w Radawcu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej

W pakiecie z rajdem, który był na wiosnę trzeba zrobić bieg i ten bieg będzie w sobotę, poniżej plakat i program Smile Zapraszam wszystkich serdecznie, bieganie nie jest nawet w połowie tak fajne jak jazda rowerem, ale też jest fajne i potrafi sprawić sporo przyjemności Smile Jeśli ktoś nie ma ochoty biec to będę wdzięczny za pomoc na miejscu w dniu imprezy (między 10:30 a 12:30) Smile Puśćcie info do swoich znajomych, którzy biegają Smile

[Obrazek: bieg%20miko%B3ajkowy%20plakat%20-%20ma%B3y.jpg]
Biegać to raczej nie zamierzam (jestem na to za leniwy ;-) ) ale jeśli tylko nie będzie zasp na "19" to się pojawię i cosik tam pomogę ;-)
Czy ktoś oprócz Mariobikera i Yanq się wybiera na bieg? Zależy mi na tym, żeby jeszcze przynajmniej 3 osoby pomogły na miejscu, najlepiej członkowie Stowarzyszenia, ale nie tylko Smile
Jeśli nie będę musiał iść w sobotę do pracy i nic innego nie stanie na przeszkodzie, to postaram się pojawić. Ale to czy będę miał wolną sobotę, to będę wiedział dopiero jutro późnym popołudniem.
Będę.
Startujemy z Rado o 9.30 ze skrzyżowania Kraśnicka/Jana Pawła II, tak żeby parę minut przed godziną 10.00 być na lotnisku. Jak ktoś ma ochotę się dołączyć to zapraszamy.
Panowie, dzięki Smile Weźcie koniecznie aparaty, w ogóle najlepiej jakby ktoś z lustrzanką się pojawił Smile
Na ten moment wygląda, że jednak o 10 muszę być gdzie indziej :-(
Trochę zdjęć ode mnie Arrow ZDJĘCIA
Sceneria dzisiaj rzeczywiście była bajkowa :-)
Dzięki wszystkim i do następnego.
Stron: 1 2