Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 02.12.14 LKJ 20.00 Wokół morza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak w temacie. Ostatecznie potwierdzę ok. 19 więc lukajcie na forum.
Jadę!
Umówilibyście się z dziewczynami z forum, na jakiego soka, mirindę, może jakies pitu-pitu, czy co, a nie we dwóch na rower, po ciemnakum ale jak tam chcecie, nic na siłę.
Dziękuję.
Bart napisał(a):Umówilibyście się z dziewczynami z forum, na jakiego soka, mirindę, może jakies pitu-pitu, czy co
Kolego z Ciechocinka miej baczenie na to, że obaj są żonaci ;-)
Bart napisał(a):Umówilibyście się z dziewczynami z forum
Krzysiek się już umówił, nie wiem, czemu się Bart czepiasz ;-)
A dajcie spokój z dziewczynami...
Bart - przecież pamiętasz z dancingu w Ciechocinku:
https://www.youtube.com/watch?v=oPLNHVrnxXI
Poza tym jedzie trio - szwagier, wuj i stryjo - Arunia jeszcze się zaanonsował!
Hola hola, dzisiaj będzie bez ściganek. Tak więc tego.
Nie bój, nie bój. Przecież drogę powrotną do domu znasz :-P
Bart napisał(a):Umówilibyście się z dziewczynami z forum, na jakiego soka, mirindę, może jakies pitu-pitu, czy co, a nie we dwóch na rower, po ciemnakum ale jak tam chcecie, nic na siłę.
Dziękuję.

E, wszystkie fajne dziewczyny są już dawno zajęte :-P Ja na ten przykład jestem zajęta od weekendu. Od soboty spotykam się dzień w dzień z wieczora z pewnym panem. Pan przychodzi, za każdym razem od nowa przystępuje do naprawy piecyka gazowego a ja modlę się, żeby to już był do nędzy ostatni raz :evil: Także tak, szczerze nie polecam piecyków gazowych, bo ani się obejrzysz a zaczniesz się regularnie spotykać z panem serwisantem :-?

Sory za OT ale pożegnawszy właśnie mojego gościa musiałam się wyżalić :roll:
Pojeżdżone. Panowie dzięki tego mi trzeba było. A Krzysiaczka to warto zapraszać bo chłopak na ustawkę nie jechał przez las i się przygotował.
Tak że tego. Marta jak w domu masz zimno to wpadaj na takie ustawki będzie Ci ciepło. Nawet momentami bardzo i od środka ;-)
Stron: 1 2