Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Cześć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć Wszystkim!!!

Od dłuższego czasu przeglądałem forum i wreszcie przyszedł czas na rejestrację i kilka słów o sobie...

Nazywam się Grzesiek, mieszkam w Lublinie, za kilka miesięcy kończę 30 Wink

Kilka lat temu jeździłem na rowerze regularnie, jednak traktowałem go głównie jako środek transportu. Później praca, brak czasu, itp, itd... i jakoś rower poszedł w odstawkę, zwłaszcza, że mój ówczesny rower - stalowy Grand Jocker nie zachęcał do dłuższej jazdy....

W końcu, na wiosnę tego roku, postanowiłem wziąć się za siebie...
W marcu nabyłem Meridę Crossway 40D i tak się zaczęły początki cyklozy Smile ..coraz częstsze i dłuższe wycieczki... zakup akcesoriów, kasku, stroju kolarskiego, itp...

Kupując rower, postawiłem na Crossa, bo szukałem czegoś, co będzie w miarę szybkie, a i w lekki teren (typu leśne ścieżki) pojedzie.

Tak się jednak stało, że 99% mojego przebiegu zrobiłem po ścieżkach rowerowych i szosach, więc logicznym następstwem było zainteresowanie rowerami szosowymi... ...postanowiłem spróbować i w listopadzie w moim garażu pojawił się Triban 500 (a dokładniej 5A) - budżetowa szosa, ale na początek mam nadzieje że wystarczy....

Niestety pogoda nie pozwoliła mi się długo nim pocieszyć i przed znacznym spadkiem temperatur udało mi się zrobić jedynie dwie testowe wycieczki.

Z wielką niecierpliwością czekam na wiosnę i nowy sezon, z chęcią wezmę też udział w forumowych ustawkach - zwłaszcza wyszosach...

A jeśli chodzi o plany co do sprzętu/wyposażenia, to na wiosnę planuje zakup butów i pedałów SPD (narazie jeździłem w noskach). Wystawiłem też Meridę na sprzedaż bo gdy jest już szosa, to zamiast crossa bardziej przyda mi się MTB...

Pozdrawiam i do zobaczenia!!!
Witamy i zapraszamy do wspólnej jazdy :-)
Cześć Grześku!
No nie sprzedawaj swojej Marysi nie sprzedawaj Undecided
Kupisz jej ładny bagażniczek, śliczniutkie sakiewki i będziesz śmigał z nami na wycieczki kilkudniowe gdzieś tam :mrgreen:
Zapraszamy na ustawki, na te nierowerowe też ;-)
Witam również :-) Zapraszamy :-)
Witaj Grześku :-D do zobaczenia na ustawce :-D
Jaka słuszna decyzja o kupnie szosy :mrgreen:
Witamy w towarzystwie :]
Szerokości i przyczepności życzę :]
Witaj Grzegorzu :-D
Witaj i do zobaczenia niebawem :!:
Dziękuje Wszystkim za serdeczne powitanie!

W miarę możliwości czasowych postaram się udzielać zarówno na forum jak i poza nim.

A tak przy okazji (bo zapomniałem o tym napisać w pierwszym poście) na co dzień jestem związany ze środowiskiem organizacji pozarządowych i realizacją projektów, więc jeśli w przyszłości potrzebna będzie jakaś pomoc (np. w zakresie formalnym, czy w kwestii możliwości finansowania inicjatyw stowarzyszenia ze źródeł zewnętrznych) to służę pomocą/radą/konsultacją.

Pozdrawiam
Gelo napisał(a):na codzień
Doprawdy?
Stron: 1 2