Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 23.12.2014, godz. 20:00 - Śledzik Rowerowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Wesołych Świąt moja Rowerowa Rodzino, wielu wspólnych cudownych chwil na rowerach ;-)
Dziękuję wszystkim za wczorajszą biesiadę w prawdziwie świątecznej atmosferze Smile Bardzo miło było Was WSZYSTKICH spotkać i spędzić tradycyjnie wieczór 23. grudnia w rowerowym gronie.

Rado napisał(a):moja Rowerowa Rodzino
Nic dodać, nic ująć, na pewno tworzymy wspaniałą wspólnotę, która składa się z ludzi o przeróżnych historiach, charakterach, w różnym przedziale wiekowym, ale których łączy jedna pasja Smile

Wszystkim członkom Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin" oraz pozostałym Forumowiczom życzę odpoczynku od codziennej gonitwy w tym świąteczno-noworocznym czasie. Pamiętajmy, że mimo, że każdy jest inny to łączy nas rower i wspólne wycieczki i to jest piękne! Smile
Bardzo się cieszę, że mogłem się z Wami spotkać.
Życzę Wam Wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
Również dziękuję! :-) Wszystkiego najlepszego, lubelscy rowerzyści! ;-)
Już opada świąteczna gorączka więc mogę coś od siebie dodać.
W pierwszej kolejności dołączam się do wszystkich serdecznych życzeń dla tych z którymi nie mogliśmy się spotkać na naszej Rowerowej Wigilii. Nie tylko na Święta ale na każdy nadchodzący dzień życzę Wszystkim zdrowia, spokoju i domowej pełnej dobra i ciepła atmosfery.
Super, że w wirze przedświątecznych przygotowań i domowych obowiązków udało nam się spotkać w całkiem licznym gronie. Nie od dziś wiadomo, że są wśród RL kulinarne talenty ale takiego mistrzowskiego pokazu to za mojej kadencji nie było. Nie chcę nikogo pominąć dlatego nie będę się zachwycał pojedynczymi specjałami ale szacun dla wszystkich! Mario -miejscówka idealna na taką okazję!
Na zakończenie to co zwykle -
fotoreportaż
Yanq, to nie łoś Big Grin Chyba musisz się u córek podszkolic z historii o Mikołaju Wink
arta napisał(a):Yanq, to nie łoś Big Grin Chyba musisz się u córek podszkolic z historii o Mikołaju Wink

Mikołaj bierze na kolana małego Jasia i pyta:
- A ty Jasiu byłeś grzeczny w tym roku?
- Bardzo grzeczny!
- A dobrze się uczyłeś?
- Bardzo dobrze! Same 5 i 6!
- A może coś ukradłeś?
- Nie Mikołaju, niczego nie ukradłem.
- To wreszcie zacznij, bo jak długo będziesz jeszcze w Mikołaja wierzyć?

True story ;-)
Ej - to Mikołaja nie ma? To po co ja się tych wierszyków co roku uczę? :-P
Koniec roku za kilka dni, więc przyszedł czas na małe podsumowanie :-)
Dla mnie to bardzo udany rok, dostałam od losu najlepszy prezent: WAS, lepszego nie mogłam sobie wymarzyć :-)
Dlatego dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas, za te wspólne kilometry, za śmichy- chichy :mrgreen: za wiele cennych rad, za cudowne trasy, które poznałam dzięki Wam....
Ale przede wszystkim dziękuję za WAS, za to że jesteście... mój świat stał się dzięki Wam lepszy i o wiele, wiele weselszy :-D więc Aaaaaaaalllllllloooooo i do następnego roku :mrgreen:
http://youtu.be/bDHbb94pABc
Eliza napisał(a):Ale przede wszystkim dziękuję za WAS, za to że jesteście... mój świat stał się dzięki Wam lepszy i o wiele, wiele weselszy :-D więc Aaaaaaaalllllllloooooo i do następnego roku :mrgreen:
Lepiej Elizko bym tego nie ujęła :mrgreen: a filmik jest tego 100% kwintesencją ;-)
Podpisuję się pod tym obydwoma pedałami spd :mrgreen:
No i Aaaaaaaalllllllloooooo :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9