Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Grudniowa Masa Krytyczna - 26.12.2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ciekawa data Masy w tym roku nam przypada :-), ciekawe ile osób odważy się ruszyć z przed świątecznego stołu by pojeździć po mieście.
Od razu zaznaczam, że mnie nie będzie ...
Niemniej, dziś pojeździłem po mieście moją choinką Big Grin
[Obrazek: 20141218_212002.jpg]

[Obrazek: 20141219_182400.jpg]

Kto mnie przebije na Masie ? ;-)
Chyba nawet się wybiorę :]
Ciekawe czy ktoś być Big Grin
Jakub.P napisał(a):Ciekawe czy ktoś być Big Grin

No właśnie. Na białostockiej masie być Big Grin sztuk 5, w strojach Mikołaja ;-)
Marto - czy wśród tych pięciu osób na białostockiej masie byłaś także Ty? W stroju Mikołaja? Z długą brodą i wąsami? ;-) jakies zdjęcie chętnie bym zobaczył ;-)
arta napisał(a):Na białostockiej masie być Big Grin sztuk 5, w strojach Mikołaja ;-)
A w Częstochowie prawie czterdzieści osób Arrow https://lh5.googleusercontent.com/-xAMn ... G_1215.JPG
A co mnie tam obchodzą MK w innych miastach ... Jak było w Lbn pytam się :-)
damian.s napisał(a):Marto - czy wśród tych pięciu osób na białostockiej masie byłaś także Ty? W stroju Mikołaja? Z długą brodą i wąsami? ;-) jakies zdjęcie chętnie bym zobaczył ;-)

Bardzo mi przykro, ale mojego zdjęcia z broda i wąsami niestety nie zobaczysz - przed śledzikiem chciałam elegancko wyglądać i się ogoliłam. No i niestety ani wąsy ani broda nie miały już szansy odrosnąć :-P
Czy wobec braku wpisów należy uważać, że po raz pierwszy w historii lubelska masa się nie odb.... Nie, chyba lepiej nie będę pisał głośno :-P Proszę jak najszybciej zamknąć ten wątek :!: