Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.12.2014 g.20.00 McDonalds Puławska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Albo statywik albo jakaś podpórka (barierki na mostkach, płotki itp. ładnie działają) i bardzo dobrze - zwłaszcza te industrialne obrazki sięmniepodobająsię. A tak w ogóle to "owyglizdy" można było parę dni wcześniej zapodać temat to bym się zmobilizował do wyczyszczenia i przesmarowania pojazdu i pewnie się przyłączył...
damian.s napisał(a):...czy był jakiś statyw?
Nie, no statywik oczywiście
nietutejszy napisał(a):można było parę dni wcześniej zapodać temat to bym się zmobilizował
to tak spontanicznie wyszło bo popatrzyłem na prognozy pogody i od jutra ma zacząć wiać mocniej a dzisiejszy dzień miałem zajęty. Na choinkę się dołączaj
bardzo zacnie Smile ps chyba lepszy sprzęt niż ostatnio na biegu Mikołajkowym Smile Kiedy robisz powtórkę?Smile może w Środę w dzień?Smile
Yanq napisał(a):W Świdniku, u celu -przy fontannie, tradycyjnie grupowe zdjęcie z ustawki
Idę o zakład, że jeden za drugim się ustawiliście ;-)
Yanq napisał(a):nie mogłem sobie poradzić z tym niebieskim światłem więc jest jakie jest - krytyki nie przyjmuję 8-)
A pochwały Pan przyjmuje? Bo mnie się ta neonowa niebieska poświata bardzo podoba :mrgreen:
Fajnie, że Ci się chciało, Yanq pojechać. Miło teraz popatrzeć na fotki.
Stron: 1 2