Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Na sanki - 28.12, godz. 17.00, ul. Dziewanny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Po konsultacji z kierownikiem kółka saneczkarsko-filatelistycznego ogłaszam co następuje: zbiórka w niedzielę 28.12 o godzinie 17.00, przy zejściu do wąwozu od ul. Dziewanny. Miło by było jakby ktoś wziął sanki, gdyż kierownik chwilowo nie dysponuje 10-osobowa wersalką znaną niektórym z poprzedniego sezonu :-) Substancje smarujące każdy załatwia we własnym zakresie - wiadomo, poślizg musi być :-) Do zobaczenia.
Jak już pisałam bendem :mrgreen:
Mi tu :mrgreen:
Widzę, że Bart wczoraj coś pisał, potem chyba trochę majaczył, a teraz pewnie skasował wpisy :-)
Miejsce zbiórki jest takie: http://goo.gl/maps/eAZbb
Tak jak już pisałem, fajnie by było gdyby ktoś dysponował sankami :-) Ja obecnie nie dysponuję, ale na następny raz coś powinienem załatwić. A ze śniegu trzeba korzystać - kilkadziesiąt kilometrów na północ od Lublina nie ma nawet 1/10 tego śniegu co w Lublinie.
Damianku zweryfikowałyśmy nawierzchnię i z powodu zbyt małej pokrywy śnieżnej jesteśmy zmuszone z Katką zrezygnować z dzisiejszego saneczkowania :-(
O widzę, że wszyscy się wykruszają - no cóż - saneczkarstwo połączone ze zbieraniem znaczków nie jest dyscypliną dla każdego :-) Ja jednak się przespaceruję do wąwozu :-)
Kurcze chyba już do Was nie zdążę dołączyć :-( Pozostaje mi wiara, że śniegu jeszcze tej zimy dosypie :-P
No dobra - wróciłem :-)
Do wąwozu poszedłem w zasadzie na spacer, bo nie liczyłem, że ktoś się zjawi. Zrobiłem małą pętelkę, już miałem się zabierać, a tu słyszę - ktoś woła Damian, Damian - patrzę, a to MarcinK z sankami :-D
No to sobie trochę pozjeżdżaliśmy, potem jeszcze zrobiliśmy niezłą rundkę marszową po mieście, zahaczyliśmy o księgarnię, a także odwiedziliśmy Barta i Jurasa :-) Kto nie był, niech żałuje, ale może za tydzień uda się to powtórzyć :-)
Zdjęcia oczywiście są: https://plus.google.com/photos/11540952 ... 5104452529
Było bardzo fajnie ;-) ,dzięki koledzy :-D .Bart ulepił bardzo ładnego bałwanka,stoi na parapecie :-> .Szkoda ,że nie widać go na zdjęciu.
Jurek - zrób zdjęcie bałwanka.... Plissss....
Stron: 1 2 3