Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 1.01.2015, godz. 13.00, Łukoil JPII
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jeśli pogoda będzie odpowiednia, tzn. brak opadów deszczu lub śniegu, brak trzaskającego mrozu itp., to zamierzam zrobić pierwsze kilometry w Nowym Roku 2015. Dystans tyle co dookoła zalewu, może ciut dalej, tempo oczywiście bardzo lajtowe, asfalty i ścieżki rowerowe - wszystko w zależności od tego jaki będzie stan nawierzchni.
Aha, biorę plastykowe kubki i coś do wypełnienia tych kubków, bo Nowy Rok trzeba przecież dobrze przywitać :-) Jakby ktoś miał ochotę dołączyć, to zapraszam.

Edit. Zmiana godziny na 13.00. Powrót przed zmrokiem.
Będę kolego
Bardzo ładnie oczyszczona ścieżka rowerowa w wąwozie JP II to w tej chwili lodowa rynna :!:
Qurcze - ten lód mnie trochę przeraża - a cały czas myślę aby choć na moment wyskoczyć na rower w Nowy Rok. A jak sytuacja na ścieżce nad Zalew wzdłuż Bystrzycy?
Dobrze jest wszystko się topi przejezdne
DziękiSmile
I jak się Wam jeździło? Ja pojechałam ciut później bo ok. 13.30 i tylko do tamy - rękawiczek podwójnych nie założyłam i niestety palce zaczęły mi kostnieć z zimna.
Wspaniale szampan nas grzał super było foty i filmiki później
Było nas czworo mariobiker ja damianek i marta dzięki
To szkoda, że się tak zbierałam powoli - jechałam po Waszych śladach - ale na tamie zgubiłam trop, a że ręce mi zmarzły i nikogo nie widziałam, to stwierdziłam że wracam..... W którym miejscu świętowaliście?
KrzysiekP napisał(a):Było nas czworo mariobiker ja damianek i marta dzięki

Ilość osób wywnioskowałam ze śladów ;-)
Stron: 1 2 3