Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.09.2009 Lukoil przy JPII godzina 15.30
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Jako, że pogoda dziś się zapowiada bardzo ładnie proponuję wycieczkę do Doliny Ciemięgi, podziwiać tamtejsze krajobrazy. Wezmę aparat porobi się trochę zdjęć :-)
Pojedziemy niebieskim szlakiem turystycznym wzdłuż Doliny Ciemięgi, potem do punktu widokowego w okolicach Sobianowic gdzie Ciemięga wpada do bystrzycy, a potem jak czas pozwoli to powrót żółtym szlakiem turystycznym lub czerwonym rowerowym do Lublina ;-)

Ustawka Nr 3 - Lukoil przy Jana Pawła II
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=366

Planowana długość trasy około 45km
Jazda turystyczno-rekreacyjna :-)
Tempo też turystyczno-rekreacyjne :-)

Planowana trasa mniej więcej, która zawsze może ulec zmianie :mrgreen:
http://www.bikemap.net/route/323954#lt= ... 1&z=14&t=0
Trasa narysowana przeze mnie na bikemap jakiś czas temu więc niedokładnie oddaje trasę tylko ogólny obrys :-)
Będę :-)
No i wróciłem :-)

Przy lukoil o 15.30 stawiły się dwie osoby: Paweł (PaWeL1656) i Paweł (Zebi).
Po odczekaniu standardowo 10 minut pojechaliśmy w kierunku Ogrodu Botanicznego, co prawda na początku trochę pokręciliśmy się po osiedlach na zachodzie Lublina jednak stwierdziłem, po uzgodnieniu z chłopakami, że nie znam tych okolic i pojedziemy naokoło do ulicy Warszawskiej.

Niebieska trasa turystyczna była naprawdę bardzo fajna i można było nacieszyć oczy pięknymi widokami.

Był asfalt, piach, kamieniste drogi, leśne drogi, wąwóz, jeszcze więcej asfaltu :-) Co prawda trasa jak dla mnie była dość słabo oznakowana ale większość niebieskiej trasy przejechaliśmy a czasem jakoś tak wychodziło, że jechaliśmy trochę na czuja i na orientację w terenie. Co z resztą mogą potwierdzić osoby, które były :-)
Nie udało się dojechać do Sobianowic bo w Pliszczynie źle skręciłem ale tam się pojedzie następnym razem :-) Potem dojechaliśmy do "82" i do Lublina.

Wycieczka na pewno nadawała się do kategorii "z aparatem w ręku" bo było co pstrykać aparatem, po za tym szkoda było taką piękną niedzielę przesiedzieć w domu ;-)
Fotki potem wrzucę.

Dzięki chłopaki za towarzystwo i do następnego :-D
Ustawka super szkoda tylko że teraz tak mało osób przychodzi ale i tak było fajnie :-) Dzięki za wspólne kręcenie i do następnego :-)
No ustawka fajna. Okolice przez które przejeżdżaliśmy bardzo ładne mozna się tam z aparatem wybrać bo jest co fotografować. :-) Typowo rekreacyjny wyjazd, dystans to jakieś 45km, ze średnią 21km/h. Dzięki za wspólne kręcenie, pozdro. :-)