Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 18.01.2015, godz. 11.30, Łukoil JP II - na refleks
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Pogoda wprawdzie nieco gorsza niż wczoraj, ale wczoraj nie miałem możliwości aby pojeździć, dlatego wybieram się na jakąś małą rundkę dookoła zalewu celem sprawdzenia czy morsy nie przestraszyły się pogody :-P Jak ktoś ma ochotę dołączyć, to wie co ma robić ;-)
Będę :!: ;-)
A dobra, bede i ja.
Tego mi było trzeba :-)
Dzięki koledzy za tą przejażdżkę - koleżanki też były, ale zapomniały rowerów ;-) A i był też Bart, ale jest tylko na pierwszym zdjęciu, bo później to on robił wszystkie zdjęcia :mrgreen:
Miało być dookoła zalewu, ale w sumie nieco wydłużyliśmy, zahaczyliśmy o Zemborzyce i Stary Gaj. Zaliczyliśmy też pierwszy teren w tym roku i pierwsze błotko - ale bez większych problemów dało się przejechać ;-)
Zdjęcia oczywiście są Arrow KLIK :mrgreen:
Jednak jeszcze za wczesnie na krotkie gacie, troche dostalem po kulasach, ale i tak bylo super.

Dzieki Koledzy, czekam na wiecej.
Zatarli mnie :-> ,dzięki.Mimo wszystko było super ;-) .
Podziwiam hart ducha kolegów :-) . Ja otworzyłem wczoraj sezon rowerowy i bardzo dobrze się z tym czuję:-)
To była bardzo!!!!! sympatyczna przejażdżka . Wielkie dzięki . Dobrze , że to ja nie wybierałem terenu. :-D . Do następnego razu :!:

radzik

Bart, oglądam fotki i dochodzę do konstatacji, że musisz się wziąć do roboty i przypilnować kolegów..
już drugi sezon opuszczają "dzień nóg" na siłce.. :mrgreen:
radzik napisał(a):Bart, oglądam fotki i dochodzę do konstatacji, że musisz się wziąć do roboty i przypilnować kolegów..
już drugi sezon opuszczają "dzień nóg" na siłce.. :mrgreen:
Ja wiem Radziku ,Ty szykujesz się do spaceru farmera :mrgreen: :
https://www.youtube.com/watch?v=TJuoL2U-_mA
Bart chce zostać sprinterem :-> ,a my to zwykli tourists :roll:.
Stron: 1 2