Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 08.02.2015 - LKJ - g. 7:00 (ODWOŁANA)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Skoro styczniowa "setka" nikomu nie zaszkodziła zapraszam na kolejną degustację ;-)
Tym razem zwiększymy dawkę Arrow http://www.gpsies.com/map.do?fileId=dvqcbqpbdfdwubwd
Jeśli będzie dużo śniegu, lodu i jazda będzie niebezpieczna przekładamy wyjazd na 15 lutego (oby nie było takiej potrzeby).
Oooo - ładna trasunia
Jadę! Choć nie ukrywam, że sobota by mi bardziej pasowała Undecided
Oby ładnie było to bym wreszcie szoskę przewietrzył :mrgreen:
Ja "tyż" się szykuję.
Wezmę trochę ciuchów do przebierania i zapowiadam : zakaz fotopstrykania.
A ja na samym początku przepraszam że trochę nie w temacie , ale mi to pachnie na co najmniej 25tys. w tym roku , oczywiście kilometrów w wykonaniu Mariusza.
Dorzucam jeszcze dychę :-> .
endriu68 napisał(a):zakaz fotopstrykania
Nie ma tak dobrze ;-)

piotr73 napisał(a):ale mi to pachnie na co najmniej 25tys
Raczej mało prawdopodobne, póki co nadrabiam to co stracę w lecie. Poza tym cele na ten sezon są zupełnie inne a roczny przebieg to tak tylko przy okazji ;-)

JuraS napisał(a):Dorzucam jeszcze dychę
Confusedhock:
No jadymy aaa foto musi być bo Damian nie zaliczy ustawki
Endriu nie bierz całej garderoby bo nie ma czasu na przebieranie !!!
To jeszcze paul67 i będę wam kibicował jak za starych dobrych czasów, o tej porze roku to trochę szaleńczy wyczyn. :roll:
KrzysiekP napisał(a):Endriu nie bierz całej garderoby bo nie ma czasu na przebieranie !!!
Endriu będzie się przebierał co 50 km ;-)
Marjucha ... specjalnie dla Ciebie ,,.. raz w lasach... jak dojedziemy ... dam Ci uszala
Stron: 1 2